banner464

Eğitim Bir-Sen İftarda Buluştu

Eğitim Bir-Sen Sarıveliler İlçe Temsilciliği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Eğitim Bir-Sen İftarda Buluştu

Eğitim Bir-Sen Sarıveliler İlçe Temsilciliği iftar yemeğinde bir araya geldi.

11 Haziran 2016 Cumartesi 09:38
1045 Okunma
Eğitim Bir-Sen İftarda Buluştu

Eğitim Bir-Sen Sarıveliler İlçe Temsilciliği Sarıveliler’de eğitim çalışanları ile bir Otel’de iftar yemeğinde bir araya geldi.
İftar yemeğine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Dalkılıç, Eğitim Bir Sen İl Başkan Yardımcıları Şeref Acar ve Ömer Arslan, Genç Memur Sen İl Başkanı Cihat Pınarcı, Şube Müdürleri, okul müdürleri, sendika üyeleri ve aileleri katıldı.
İftar yemeği öncesi konuşan Eğitim Bir Sen Sarıveliler Temsilcisi Mehmet Ali Aldemir birlik ve beraberliği sağlamak, tanışma, kaynaşma ve dayanışma amacıyla bir araya geldiklerini söyledi.
Aldemir yaptığı konuşmada; “Eğitim-Bir-Sen Sarıveliler Temsilciliği olarak ilçedeki eğitim çalışanlarımızda, birlik ve beraberliği sağlamak, tanışma, kaynaşma ve dayanışma amacıyla bir araya geldik. İnsanlığa hak, hakikat erdem, barış kardeşlik ve kurtuluş umudunu aşılayacak kişiler eğitimcilerdir. Bizim sorumluluğumuz sadece üyelerimizle sınırlı değildir. Ufkumuz geniş olup, eğitim davasına gönül veren herkesi kucaklıyoruz. Görev yaptığımız küçük yerlerde büyük işler başarabilmenin anahtarı kurduğumuz birlik ve beraberliktir. Eğitim Bir Sen bu birlik ve beraberliği sağlamasında ve bu denli büyük bir kitleye ulaşmasında kimseyi dışlamayan, ötekileştirmeyen birleştirici düşünceye sahip olmasındandır. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın. İftar programımıza katılan herkese teşekkür ederiz. ” dedi.
Daha sonra toplantıda konuşan Eğitim Bir-Sen Karaman Şube Başkan Yardımcısı Şeref Acar ise yaptığı selamlama konuşmasında Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Yunus Özdemir’in geçirdiği rahatsızlıktan dolayı katılamadığını söyleyerek selamlarını iletti. Acar yaptığı selamlama ve Ramazan-ı Şerif tebrikinden sonra bu denli genç ve dinamik eğitim kadrosuna sahip bir ilçenin böylesine birlik ve beraberlik içinde olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Oluşturulan bu sıcak ortamın bozulmamasını temenni eden Acar konuşmasını iyi dilekleriyle sonlandırdı.   
Program yapılan konuşmaların ardından gösterilen Eğitim Bir-Sen tarihini anlatan ve kurucusu Mehmet Akif İnan’ın hayatını konu alan sinevizyon gösterimleriyle son buldu.

Son Güncelleme: 11.06.2016 09:43
Yorumlar