banner464

Fotoğrafın Ustalarından Eşsiz Sergi

Emeklerini beğeniye sunacaklar...

Fotoğrafın Ustalarından Eşsiz Sergi

Emeklerini beğeniye sunacaklar...

10 Eylül 2013 Salı 13:42
806 Okunma
Fotoğrafın Ustalarından Eşsiz Sergi
 Kısa adı KARFOT olan Karaman Fotoğraf Sanatı Derneği üyeleri “Hayat Sineması” isimli karma fotoğraf sergisi açıyor.


 Hatuniye Medresesi'nde bugün(10 Eylül 2013) saat 14.00 de açılacak sergiye tüm Fotoğraf severler davet edildi.

İnternet ve sosyal medya üzerinden çektikleri fotoğrafları da sergileyen dernek üyeleri katıldıkları yerel ve ulusal yarışmalarda ödülleri de topluyorlar.


KARFOT Derneği Hakkında;
Kısa adı KARFOT olan Karaman Fotoğraf Sanatı Derneği 2012 yılında topluluk olarak  fotoğrafa gönül vermiş Karamanlı fotoğrafçılar tarafından kurulmuş 2013'te dernekleşerek resmiyet kazanmıştır. Kuruluşunda Kadir Katırcı, Mustafa Doğan,  Feyzullah Tunç, Ufuk İşleker, Öznur Dinler, Tuğba Duman Özyer, Saadettin Çapar yer almaktadır.

KARFOT Karaman’da kültür ve sanat etkinlikleri yönünden boşluğu doldurmak, fotoğraf severler ve sanatçıları bir araya getirmek, aralarında dostluk, dayanışma, iletişim sağlamak, fotoğraf ürünlerini sergilemek, Karaman'da sanatsal bilimsel ve toplumsal yönleriyle fotoğrafçılığın yaygınlaşmasını, gelişmesini temin etmek, Karaman ili ve ilçelerinin zengin kültür, tarih, doğa, folklor ve turizm güzelliklerini fotoğraf ile belgeleyerek, yurt içinde ve yurt dışında tanıtmak, bu konuda arşivlere yeni eserler kazandırmak, fotoğraf sanatçılarının yaratıcı çalışmalarını değerlendirmek ve buna bağlı olarak fotoğraf sanatının gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla fotoğrafa ilgi duyanları bir çatı altında toplamayı kendine amaç edinmiştir.

Karaman Fotoğraf Sanatı Derneği'nin başka hiçbir kuruluşla ilişkisi yoktur.Derneğin çalışmalarını http://www.karfot.com/
https://www.facebook.com/groups/karamanfotograf/?fref=ts

Son Güncelleme: 10.09.2013 18:31
Yorumlar