banner464

Karaman’da Satranç Şampiyonası Sona Erdi

Karaman’da Satranç Şampiyonası Sona Erdi

Karaman’da Satranç Şampiyonası Sona Erdi

Karaman’da Satranç Şampiyonası Sona Erdi

25 Nisan 2013 Perşembe 13:37
466 Okunma
Karaman’da Satranç Şampiyonası Sona Erdi
  Karaman’da yapılan Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonasında dereceye giren sporculara, hakem heyetine ve katkıda bulunan kişi, kurum ve kuruluşlara ödülleri ve pkaketleri verildi.
19-24 Nisan 2013 tarihlerinde Karaman Demosan Otel Osmanlı Salonunda YAPILAN Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası önceki gün tamamlandı. 
Madalya Ve Kupalar Verildi

Dün aynı otelin salonunda düzenlenen ödül törenine Türkiye Satranç Federasyonu Genel Başkanı Gülkız Tulay, İl Valisi Murat Koca, Belediye Başkan Vekili Sami Karapınar, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Çokdinç,  KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, Satranç İl Temsilcisi Mustafa Eroğlu, Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Elduran, bazı kurum müdürleri, sporcular ve veliler katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından ödül töreni öncesi bir konuşma yapan Türkiye Satranç Federasyonu Genel Başkanı Gülkız Tulay;
“Karaman bize destek verdi. Karaman İl Temsilciliğimizin de katkıları ile organizasyonda şampiyonanın bu ayağında Karaman’da yurdun farklı yerlerinden sporcularımız buluştu, kaynaştı. Ayrıca Karaman’da bize gösterilen ilgi ve alaka inanın bizleri çok etkiledi. Sizlere çok müteşekkiriz.”diyerek katılan tüm sporculara, katkı sağlayanlara teşekkür etti.
Başkan Vekili Sami Karapınar’da, “Bizim bir sloganımız var. Kapımız açıktır girene, lokmamız helaldir yiyene” bu bağlamda sizlere he zaman kapımız açık. Ayrıca Karaman’da bu organizasyonu düzenleyerek bizleri de mutlu ettiniz.”dedi. Karapınar daha sonra Tulay’a Kultiğin Anıtının bir biblosunu da günün anısına takdim etti.
Yapılan konuşmaların ardından farklı kategorilerde derece ye giren sporculara madalyaları ve kupaları verildi. Ayrıca organizasyonun düzenlenmesinde sponsorlara, katkı sağlayan kurum, kişi ve kuruluşlara da plaketleri verildi.  Ödül töreni sporcuların günün anısına arkadaşları aileleri ve antrenörleri ile hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından tamamlandı. Sporcular Karaman’da güzel bir hafta geçirdiklerini belirterek Karaman’dan ayrıldı.

Son Güncelleme: 25.04.2013 16:20
Yorumlar