Açılış
- KMÜ Tanıtım Filmi Gösterimi
- Açılış Konuşması (Rektör Prof. Dr. Sabri GÖKMEN)
- KMÜ’nün Gelişimi Slayt Sunumu
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 09.30 / Yer: KMÜ Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu
Sergiler
- Fotoğraflarla KMÜ (Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi)
- Şehir ve Üniversite (Melek ŞAHİN, KMÜ Öğrencisi, Kişisel Sergi)
- El Sanatları (Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 09.30-20.30 / Yer: KMÜ Edebiyat Fakültesi (Yeni bina)
Stantlar
- KMÜ Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulları
- KMÜ Öğrenci Toplulukları
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 09.30-20.30 / Yer: KMÜ Edebiyat Fakültesi (Yeni bina)
Sunumlar
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 09.30-20.15 / Yer: KMÜ Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu
Sosyal Program
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 09.30-20.30 / Yer: KMÜ Yunus Emre Yerleşkesi
Kampüs Gezisi ve Öğle Yemeği (Protokol ve Basın Kuruluşları için)
Tarih: 21 Nisan Saat: 11.00 – 13.30 / Yer: KMÜ Yunus Emre Yerleşkesi ve Yemekhane
Kampüs Gezisi ve Öğle Yemeği (İl Sanayici ve İşadamları, Sivil Toplum Kuruluşları için)
Tarih: 22 Nisan Saat: 11.00 – 13.30 / Yer: KMÜ Yunus Emre Yerleşkesi ve Yemekhane
İkramlar (Öğrenciler için)
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 11.30 – 13.30 / Yer: Edebiyat Fakültesi önü
Sunumlar (Öğrenciler için)
11.00-11.30 (Mühendislik Fakültesi Tanıtımı)
11.45-12.15 (Kamil Özdağ Fen Fakültesi Tanıtımı)
12.30-13.00 (Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Tanıtımı)
13.15-13.30 (Ermenek Meslek Yüksekokulu Tanıtımı)
13.45-14.15 (Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tanıtımı)
14.30-15.00 (Sağlık Yüksekokulu Tanıtımı)
15.15-15.45 (Edebiyat Fakültesi Tanıtımı)
16.00-16.30 (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Tanıtımı)
16.45-17.15 (Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Tanıtımı)
17.30-18.00 (Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu Tanıtımı)
18.15-18.45 (İslami İlimler Fakültesi Tanıtımı)
19.00-19.30 (Eğitim Fakültesi Tanıtımı)
19.45-20.15 (Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Tanıtımı)
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 09.30-20.15 / Yer: KMÜ Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu
SOSYAL PROGRAM
Step, Aerobik ve Zumba Gösterisi (KMÜ BESYO Öğrencileri)
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 11.30 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro
Jimnastik ve Tekvando Gösterisi (KMÜ BESYO Öğrencileri)
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 11.45 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro
Benimle Halay Çekmeye Var mısın? (Spor Lisesi ve KMÜ BESYO Öğrencileri eşliğinde)
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 12.00 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro
Sinema Gösterimi: 3 İdiot (KMÜ Sinema ve Tiyatro Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 21 Nisan Saat: 12.30-15.30 / Yer: SKS 2 No’lu Konferans Salonu
Söyleşi: “Can Veren Pervaneler” Av. Hayati İNANÇ (KMÜ Genç UNİKOP & Türk Dili ve Edebiyatı Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 21 Nisan Saat: 14.00-15.00 / Yer: SKS 1 No’lu Konferans Salonu
Şiir Dinletisi: Ehed AYMAZ, Tarkan KÖYLÜ, Yunus ÇETİNER (KMÜ Genç Araştırmacılar Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 21 Nisan Saat: 16.00-17.00 / Yer: SKS 1 No’lu Konferans Salonu
Tiyatro Oyunu/ Komedi: “Bir Cinayetin Anatomisi” (KMÜ Genç Araştırmacılar Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 21 Nisan Saat: 17.30-18.30 / Yer: SKS 1 No’lu Konferans Salonu
Modern Dans Gösterisi (KMÜ BESYO Öğrencileri)
Tarih: 21 Nisan Saat: 18.45 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro
Rock Konseri: Yüksek Rock’ım Müzik Grubu (KMÜ Genç Araştırmacılar Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 21 Nisan Saat: 19.00 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro
Sinema Gösterimi: Her Çocuk Özeldir (KMÜ Sinema ve Tiyatro Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 22 Nisan Saat: 12.30-15.15 / Yer: SKS 1 No’lu Konferans Salonu
Şiir Dinletisi: KMÜ Öğrencileri (KMÜ Türk Dili ve Edebiyatı Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 22 Nisan Saat: 16.00-17.00 / Yer: SKS 1 No’lu Konferans Salonu
Özgün Müzik Dinletisi (KMÜ Sinema ve Tiyatro Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 22 Nisan Saat: 17.30-18.30 / Yer: SKS 1 No’lu Konferans Salonu
Halk Dansları Gösterisi (KMÜ BESYO Öğrencileri)
Tarih: 22 Nisan Saat: 18.45 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro
Halk Müziği Konseri: Ramazan Kolukısa (KMÜ Genç Araştırmacılar Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 22 Nisan Saat: 19.00 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro
Dilek Feneri Gösterisi (KMÜ 5N1K Öğrenci Topluluğu)
Tarih: 21-22 Nisan Saat: 20.00 / Yer: KMÜ Amfi Tiyatro