Özel İnsanlara Bayram Harçlığı

Ramazan Bayramı dolayısıyla Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Başyayla ek ünitesinde bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

banner491
Özel İnsanlara Bayram Harçlığı
banner567

Ermenek Ali Rıza Alıçlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ve Başyayla ek ünitesinde kalan sakinlerle, kuruluş müdürü Mehmet Yıldız, Müdür Yardımcısı Öznur Köksoy ve diğer personel kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıdan sonra Kuruluş Müdürü Mehmet Yıldız ve Umut Evleri Sorumlusu Makbule Güzel tarafından kuruluş bünyesinde kalan sakinlere bayram harçlıkları ve bayram şekeri dağıtıldı. Başyayla ek ünitesinde ise Kuruluş Müdürü Mehmet Yıldız ve Umut Evleri Sorumlusu Makbule Güzel orada kalan sakinlere harçlıklarını dağıttı. Harçlıklarını alan kurum sakinlerinin sevinçleri gözlerinden okundu.

Kahvaltı programından sonra kuruluşa bağlı Umut Kafede, ilçe protokolünde katıldığı resmi bayramlaşma programı gerçekleştirildi. Programa, Ermenek Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, İlçe Jandarma Komutanı Kemal Özbey, Cumhuriyet Başsavcısı Cüneyt Demirdaş, siyasi parti temsilcileri ve diğer protokol üyeleri katıldı. İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanının bayram kutlamasıyla buradaki program sonra erdi.

Sonrasında kuruluşa gelen ilçe protokolü, kurum sakinleriyle bayramlaşıp hediyeler dağıtarak sevinçlerine ortak oldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 00:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590