banner464

Satranç Hakemi olacaklar dikkat!

Aday Hakem Kursu düzenlenecek

Satranç Hakemi olacaklar dikkat!

Aday Hakem Kursu düzenlenecek

11 Şubat 2014 Salı 09:44
1486 Okunma
Satranç Hakemi olacaklar dikkat!
Türkiye Satranç Federasyonu Karaman İl Temsilcisi Mustafa Eroğlu konu ile ilgili olarak açıklamada bulundu. Eroğlu açıklamasında;’’14-16 Şubat 2014 Tarihlerinde Piri Reis Kültür Merkezi Satranç  Eğitim Merkezide Aday Hakem Kursu düzenlenecektir. İsteklilerin aşağıdaki belgelerle seminerin yapılacağı gün beraberinde getirmeleri ve www.karaman.tsf.org.tr adresine de başvurmaları gerekmektedir. 
ADAY HAKEM OLMA ŞARTLARI
* T.C veya KKTC vatandaşı olmak
* En az lise ve dengi okul mezunu olmak (Ulusal sporcularda bu şart aranmaz)
* 19 yaşından gün almış olmak.
* Düzenlenen hakem kurslarında başarılı olmak
* Daha önce satranç ya da başka bir spor dalında; hakem, sporcu veya başka bir görevde iken 6 ay veya daha fazla hak mahrumiyeti veya yarışmalardan men cezası almamış olmak
* Sabıka kaydı bulunmamak
* Satranç Akademisi'nin 1.Adımını tamamlamış olmak (Ratingi (ELO - UKD) olanlar hariç)
Satranç Akademisine üye olmak ve 1.Adım dersleri ücretsizdir. Ders bitiminde veya muafiyet sınavı sonunda hak kazanacağınız Beyaz Piyon belgenizi Satranç Akademisi Ana Sayfa sağ alt köşesinden yazdırıp, Kurs Yöneticisine ( İl Temsilcisine ) teslim ediniz.
ADAY HAKEM KURSUNA MÜRACAATTA KURS YÖNETİCİSİNE VERİLECEK EVRAKLAR
1.Kursa iştirak etmek istenildiğine dair DİLEKÇE Örnek Dilekçe
2.Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden CEZASI OLMADIĞINA DAİR YAZI
3.SAVCILIKTAN TEMİZ KAĞIDI veya 657 sayılı Devlet memurları kapsamında ise GÖREV YERİ  BELGESİ (belgede açık unvan ve öğrenim durumu belirtiliyorsa diploma fotokopisine gerek duyulmamaktadır)
4.DİPLOMA FOTOKOPİSİ (657 sayılı Devlet memurlarının görev yeri belgesi ibraz etmeleri yeterlidir)
5. 2 ADET RESİM
6. SATRANÇ AKADEMİSİ 'nin 1.adımını tamamlamış olmak (ratingi olanlar hariç) satranç akademisine üye olmak ve 1.adım dersleri ücretsizdir. Ders bitiminde veya muafiyet sınavı sonunda hak kazanacağınız beyaz piyon belgenizi satranç akademisi ana sayfa sağ alt köşesinden yazdırıp, kurs yöneticisine/ il temsilcisine teslim ediniz.
7.100 TL Kurs ücretini yatırdığınıza dair BANKA DEKONTU
(Dekontun açıklamasına Kursiyerin Adı, Soyadı ve Kurs İli, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ifadesi) eklenmelidir. Örn Açıklama ( Cengiz İNCE İstanbul Aday Hakem Kurs Bedeli )
Öncelikli iller kapsamına giren illerde(Mardin, Şırnak, Hakkâri, Muş, Bitlis, Siirt, Batman, Van, Bingöl, Ardahan, Kars, Ağrı, Iğdır, Artvin, Bayburt, Gümüşhane, Tunceli, Rize, Malatya, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Adıyaman, Şanlıurfa, Burdur ) ve Aday Hakem Terfi ve Gelişim Seminerlerinde belirlenen bedellerin ½ si uygulanır.
Banka Detayları:
Türkiye İş Bankası Ankara Şubesi 4200 Şube Kodu
TSF Lisans Hesabı: 593 08 38
IBAN: TR820006400000142005930838

DİKKAT: Kurs sonucunda başarısız olduğunuz taktirde belgeleriniz temsilci tarafından iade edilecektir. Kursun iptal edilmesi veya ertelenmesi halinde muhasebe@tsf.org.tr adresine bildireceğiniz kişisel bilgileriniz (Adı, Soyadı, Cp Tel) ve Banka bilgileriniz (Banka Adı, Şube Kodu, Hesap No, IBAN) doğrultusunda iade en kısa sürede yapılacaktır. Kursu başarıyla bitirmeniz halinde, hakem lisansınız düzenlenerek bağlı olduğunuz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne gönderilecektir. Evrakları eksik olanlar kursa dahil edilmeyecektir,’’dedi.
İRTİBAT TEKTSF İL TEMSİLCİSİ
05324421100 - karaman@tsf.org.tr - mustafa.eroglu@erkintelekom.com.tr

Son Güncelleme: 11.02.2014 19:49
Yorumlar