Yazar ve şair Alper Tunga Kumtepe öğrencilerle buluştu

Eğitimci yazar-şair Alper Tunga Kumtepe, Murat Yıldırım Koleji (MY Kolej) öğrencileriyle okulun Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda bir araya geldi.Öğrencilerin ilgi ve dikkatle takip ettiği etkinlikte, eğitimci yazar ve şair Alper Tunga Kumtepe...

banner491
Yazar ve şair Alper Tunga Kumtepe öğrencilerle buluştu
banner567

Eğitimci yazar-şair Alper Tunga Kumtepe, Murat Yıldırım Koleji (MY Kolej) öğrencileriyle okulun Mehmet Akif Ersoy Konferans Salonunda bir araya geldi.

Öğrencilerin ilgi ve dikkatle takip ettiği etkinlikte, eğitimci yazar ve şair Alper Tunga Kumtepe yazarlığa başlama serüvenini ve kitap okumanın yararlarını öğrencilerle paylaştı. Okuyan ve irdeleyen gençliğe duyulan ihtiyacı vurgulayan Kumtepe ülkemizdeki ve dünyadaki okuma oranlarına dair sunumuyla okumanın önemini vurgulayarak öğrencileri çeşitli türlerden kitapları eleştirel ve bilinçli bir şekilde okumaya davet etti.

Akıcı sunumuyla öğrencileri bilgilendiren Kumtepe konuşmasının ardından öğrencilerin sorularını içtenlikle cevaplayarak “Yedi Renk Öyküler” isimli hikaye kitabının yanı sıra “Gönlümün Tek Hecesi Aşk” ve “Zamanın İçinde Anı Yakalamak” adlı kitapları öğrenciler için imzaladı. Yazarı tarafından imzalanmış kitaplara sahip olmanın sevincini yaşayan öğrenciler etkinlikten oldukça memnun ayrıldı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği programın ardından okul müdürü Arif Oruç, eğitimci yazar Alper Tunga Kumtepe’ye etkinliğe katılımlarından dolayı teşekkür etti. Müdür Oruç, öğrencilerin okumaya olan istek ve heveslerini pekiştirmek amacıyla bu tür etkinliklere yer vermeye devam edeceklerini söyledi.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535