banner647

Ali Çetinbaş: Meslek liselerinin başarıları ülkemizin geleceği için çok önemli

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, meslek liselerinin başarılarının Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu dile getirdi.Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Çetinbaş, meslek liselerinin eğitimde...

banner491
Ali Çetinbaş: Meslek liselerinin başarıları ülkemizin geleceği için çok önemli
banner567

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, meslek liselerinin başarılarının Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu dile getirdi.

Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Çetinbaş, meslek liselerinin eğitimde özel bir yere sahip olduğunu belirterek, "Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan mesleklerde kalifiye eleman yetiştirilmesi için mesleki ve teknik eğitim veren okullarımızın başarısı çok önemli" dedi.

Çetinbaş, Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Özünlü’den okul hakkında bilgi aldı.

Bu yıl eğitim ve öğretime başlayan Okulu gezen ve öğretmenlerle de görüşen Çetinbaş, "Eğitim her zaman en öncelikli konumuz olmuştur. Artık devletimiz gördüğümüz gibi eğitim için her türlü imkanı sağlıyor. Artık eğitim de kalitenin daha da artması için çalışmalıyız. Öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz hep birlikte çaba sarf etmeliyiz" diye konuştu.

Çetinbaş, Okul Müdürü Mustafa Özünlü’yü başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Ziyarette AK Parti İl Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Er, Remzi Günay ve Ercan Mercan da hazır bulundu. (EFE)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590