Başkan Çalışkan’dan Futbol Sahasına Sentetik Çim Ve Tribün Müjdesi

Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, futbol sahası zemininin sentetik çim ve 500 kişilik tribün yapımının Kütahya İl Özel İdaresi tarafından 225 TL. Ödenek ayrılarak 2015 yılı yatırım programına alındığı müjdesini verdi.Başkan...

banner491
Başkan Çalışkan’dan Futbol Sahasına Sentetik Çim Ve Tribün Müjdesi
banner567
Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, futbol sahası zemininin sentetik çim ve 500 kişilik tribün yapımının Kütahya İl Özel İdaresi tarafından 225 TL. Ödenek ayrılarak 2015 yılı yatırım programına alındığı müjdesini verdi.

Başkan Çalışkan,” İlçemizin tek futbol saha zemininin bozuk olması yüzünden kapatılması üzerine Hisarcık Belediyespor iki sezondan beri tüm maçlarını deplasmanda oynamak zorunda kalıyordu. Bu nedenle futbol sahası zemininin sentetik çim ve 500 kişilik tribün yapımı için hazırlayıp sunmuş olduğumuz proje Kütahya İl Özel İdaresi tarafından kabul edilmiş ve 225 bin TL. Ödenek ayrılarak 2015 yılı yatırım programına alınmıştır. Ancak projenin hayata geçirilmesi için bu ödenek yetersiz olup, proje beldelinin 850 bin TL’ye tamamlanması için Gençlik ve Spor Bakanlığına başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Kütahya milletvekillerimiz, Valimiz Şerif Yılmaz, Ak Parti İl Başkanımız İshak Gazel, Ak Parti İlce Başkanımız Salim Turası ve şahsım olarak bu işin bire bir takipçisi olduğumuzun bilinmesini isterim. Gençlerimizin ve sporseverlerin uzun yıllar kullanabileceği bu güzel projeyi inşallah 2015 yılı içerisinde Hisarcık ilçemize kazandıracağız. 225 bin TL’ lik ödeneğin ilçemize kazandırılması aşamasında emek ve desteklerinden dolayı Kütahya Milletvekillerimize, Kütahya Valisi Şerif Yılmaz’a, Kütahya İl Başkanımız İshak Gazel’e, Ak parti Hisarcık İlçe Başkanı Salim Turası ve yönetim kuruluna, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz’a, Kütahya İl Genel Meclisi üyelerine ve AK Parti İl Genel Meclisi üyelerimiz İbrahim Kılıç ve Mustafa Şen’e teşekkür ediyorum.” diye konuştu.(MA-EFE)

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner546