Başkan Özkan ; Proje dosyamızı Bakan Soylu’ya sunduk

Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, ilçenin turizm yatırımları için hazırladıkları 2 adet projeyi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya verdiklerini belirtti.Özkan, yaptığı açıklamada, “AK Parti 5’inci İl Gençlik Kolları Olağan...

banner491
Başkan Özkan ; Proje dosyamızı Bakan Soylu’ya sunduk
banner567

Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, ilçenin turizm yatırımları için hazırladıkları 2 adet projeyi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya verdiklerini belirtti.

Özkan, yaptığı açıklamada, “AK Parti 5’inci İl Gençlik Kolları Olağan Kongresi için gittiğimiz Kütahya’da, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya 2 adet dosya sunduk. Simav’ın ekonomik açıdan kalkınmasına önemli katkısı olacak termal turizm ve yol projelerinin de aralarında olduğu dosyalarımızın incelenmesi ve sonuca ulaştırılması için çalışma yapılacağı sözünü aldık. Ak Parti Simav İlçe Başkanı Avukat Adil Biçer ile yönetim Kurulu üyeleri ve İl Genel Meclisi üyelerimizin bilgileri dahilinde hazırladığımız proje dosyalarımızın hayata geçmesi ilçemizin çehresini değiştirecektir. Bakan Soylu’nun, Simav’da gerçekleştirilecek yatırımlar için göstermiş olduğu yakın ilgi hepimizi umutlandırdı” dedi. (MEİ-EFE)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner592

banner590

banner591