banner597

Simavlı çiçekçiler ürün çeşitlerinin çeşitliliğini artırdı

Kütahya’nın Simav ilçesindeki çiçekçiler, ‘Sevgililer Günü’ne bir hafta öncesinden hazırlanmaya başladı. Son 4 günün hızlı bir alış verişle geçeceğini bekleyen çiçekçiler, vitrinlerini güne özel çiçeklerle donatarak müşterilerini...

banner491
Simavlı çiçekçiler ürün çeşitlerinin çeşitliliğini artırdı
banner567

Kütahya’nın Simav ilçesindeki çiçekçiler, ‘Sevgililer Günü’ne bir hafta öncesinden hazırlanmaya başladı. Son 4 günün hızlı bir alış verişle geçeceğini bekleyen çiçekçiler, vitrinlerini güne özel çiçeklerle donatarak müşterilerini beklediklerini belirtiyorlar.

Çiçekçi Mehmet Yüksek, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiçek satışlarından beklentilerinin büyük olduğunu söyledi. Yüksek “ Sevgililer Günü’ne özel buketlerimizi hazırladık, Normal günlerden ayrı olarak tek gül satışlarımızda büyük artış oldu. Sevgililer Günü için en çok tercih edilen buket gül, 30 TL. ile 50 TL, tek gül 7,5 TL ile 10 TL, orkide 65 TL ile 150 TL arasında satılıyor. 14 Şubat günü için sipariş listemiz her geçen gün artıyor. Geçen yıla göre bu yıl daha iyi satış bekliyoruz. ” diye konuştu. (MEİ-EFE)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner601

banner612

banner590