banner647

Gripin Denizli’de sevenleriyle buluştu

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ak Vadi Festivali kapsamında Grup Gripin, sevenleriyle buluştu.

banner491
Gripin Denizli’de sevenleriyle buluştu
banner567

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ak Vadi Festivali kapsamında Grup Gripin, sevenleriyle buluştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Ak Vadi Festivali’nin ilk konserinde Gripin konser verdi. Denizli’nin en büyük parkı Ak Vadi’de düzenlenen festival Cuma günü öğleden sonra başladı. Dev oyun parkı, tiyatro, halk dansları, bando ve animasyon gösterilerinin yapıldığı festivale vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, parkta çocuklar için kurulan ücretsiz oyun parkında doyasıya eğlendi. Çok sayıda esnafın açtığı stantlardan alışveriş yapma imkanı bulan vatandaşlar Hacivat-Karagöz oyunu, halk dansları ve bando gösterileri ile keyifli zaman geçirdi. Festival gece yarısına kadar sürerken ilk günkü konser programında sevilen grup Gripin sahne aldı. Söylediği şarkılarla festivale renk katan grup kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Daha sonra bir konuşma yapan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ak Vadi Festivali’ne güzel bir başlangıç yaptıklarını belirtti.

Burayı baştan oluşturduklarını belirten Başkan Zolan, “13 yıl önce buranın adı Bağırsak Deresi’ydi. Burada Denizli’nin kanalizasyonu akardı. Çocuklar onun içinde oynardı. Zaman zaman çocukların boğulduğu olurdu. Etrafa pis kokular sarardı. Çok şükür o Bağırsak Deresi kapatıldı. Kanalizasyonla kapalı bir şekilde götürülüyor. Üstü de park haline getirildi. Ege’nin en büyük parkı ve spor alanı haline geldi. Sizlere de yakışan bu. Ak Vadi nereden nereye geldi. Bu çalışmalardan dolayı ben huzurlarınızda Sayın Bakanım ve önceki Belediye Başkanım Nihat Zeybekci Bey’e çok teşekkür ediyorum. Onun çok büyük emeği ve gayreti vardı. Bu festivalimiz her yıl güzelleşerek devam edecek” diye konuştu.

Gecenin sonunda sahneye davet edilen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, konser veren Gripin grubuna çiçek verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590