banner464

Mhp İl Başkanı Demirkaya Göreve Başladı

MHP İl Başkanlığı görevine atanan H.Memet Demirkaya, “Bizlere güvenen ülküdaşlarımızın beklentilerini boşa çıkartmayacağız. Küskünlükleri, kırgınlıkları yeneceğiz. Benden bize geçeceğiz” dedi.MHP il binasında düzenlenen basın...

Mhp İl Başkanı Demirkaya Göreve Başladı

MHP İl Başkanlığı görevine atanan H.Memet Demirkaya, “Bizlere güvenen ülküdaşlarımızın beklentilerini boşa çıkartmayacağız. Küskünlükleri, kırgınlıkları yeneceğiz. Benden bize geçeceğiz” dedi.MHP il binasında düzenlenen basın...

07 Kasım 2014 Cuma 16:22
36 Okunma
Mhp İl Başkanı Demirkaya Göreve Başladı
MHP İl Başkanlığı görevine atanan H.Memet Demirkaya, “Bizlere güvenen ülküdaşlarımızın beklentilerini boşa çıkartmayacağız. Küskünlükleri, kırgınlıkları yeneceğiz. Benden bize geçeceğiz” dedi.

MHP il binasında düzenlenen basın toplantısında, MHP eski İl Başkanı Arif Yıldız’ın istifa etmesinin ardından MHP Genel Merkez tarafından il başkanlığına atanan H. Memet Demirkaya göreve başlayarak, yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

MHP İl Başkanı Demirkaya, “MHP İl Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Av. Arif Yıldız Bey’in istifası ile boşalan Malatya il başkanlığı görevi, Partimiz Genel Merkezi tarafından şahsıma tevdi edilmiştir. Bizler milli bir davanın mensupları, kutsal bir yolun yolcularıyız. İlkelerimiz, iki bin yıl önce Orhun Anıtları’na yazıldı, Kurallarımız, Hak Teala tarafından Sevgili Peygamberimize gönderildi. Ve ülkülerimiz Başbuğumuz Alparslan Türkeş tarafından belirlendi. Bilge liderimiz sayın Devlet Bahçeli tarafından sürdürülmektedir. Hedefimizde Büyük Türkiye, gönlümüzde Büyük Türk milleti vardır. Edirne’den Kars’a, Hatay’dan Sinop’a kadar her karış toprağımız kutsal ve her vatandaşımız azizdir. MHP; tarlasındaki ekininin bereketi için emek veren çiftçimizin alın teri, inşaatlarda evlatlarının nafakası için gurbetteki işçi ve madenlerde ölümle yüzleşen bütün kardeşlerimizin,yarınları için kafa yoranların partisidir. MHP; “Beşikten mezara kadar ilim tahsil ediniz” ilahi emrine uyan, ilkokuldan üniversite sıralarına kadar göz nuru döken bütün öğrenci evlatlarımızın partisidir. MHP; besmele ile dükkanını açan, terazisi şaşmayan, helal kazanç peşinde koşan bütün esnaf kardeşlerimizin partisidir. MHP; Türk Milletinin partisidir. Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de partimiz; yolsuzluklarla anılan, haramzade AKP iktidarının sonunu getirecek, talan dönemine son verecek değerli kadrolara sahiptir. Dün olduğu gibi bu günde, yarında omuz omuza vereceğiz ve partimizi hem Malatya’da, hem de ülkemizde iktidara taşıyacağız” diye konuştu.

İl Başkanı Demirkaya açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Şahsımın İl Başkanı olarak atanması beni özel kılmaz, üstün kılmaz. Bu hizmet kervanında bir birinden kıymetli ülküdaşlarım arasından seçilmiş olduğum anlamına gelmez. Ancak eşitler arasından tercih edilmiş bir kardeşiniz olduğum anlamı çıkar. Partimizin İl Başkanlığı görevi, her ülküdaşıma yakışan bir görevdir. Her ülküdaşımın hakkını verebileceği bir vazifedir. Dolayısıyla şahsıma tevdi edilen İl Başkanlığı görevimi, Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımla birlikte, hepinizin destek ve dualarıyla yapacağız. Bizlere verilen bu görev ve sorumluluğu siz değerli dava arkadaşlarımla birlikte başaracağımıza yürekten inanıyorum. Hepimiz bu davanın yılmaz erleriyiz tek hedefimiz bu kutlu yolda partimizi hedefimize yükseltmektir .Hiç bir güç bu davanın erlerini bu yolda geri döndüremez makamımız mevkiimiz ne olursa olsun bu kutlu yolun yolcusuyuz. Bayrağımız vatanımız ideallerimiz bir. biz biriz bizim birliğimizi bozmak isteyenlerin oyununu birlik ve beraberliğimizle bozacağız. Sayın Genel Başkanımızın ve bizlere güvenen ülküdaşlarımızın beklentilerini boşa çıkartmayacağız. Küskünlükleri, kırgınlıkları yeneceğiz. Benden bize geçeceğiz.”

Memet Demirkaya başkanlığındaki MHP İl Yönetimi şu şekilde oluştu: Abdulkadir Arıca, Abdurahman Yıldırım, Ahmet İlhan, Ahmet Yaşar Şendoğan, Aydın Pektaş, Ayşe Gülay Coşkun, Abdulaziz Çiçek, Dursun Emeksiz, Ercan Altuntaş, Gökhan Gök, Gökhan Şahin, Gökhan Ulu, Hamit Yıldırım, Hasan Baydoğan, Hüseyin Çam, Kazım Varol, Mahmut Kavukçuoğlu, Mehmet Kaplan, Mehmet Kazgurt, Mehmet Torun, Mehmet Sait Akkaya, Mustafa Alkış, Mustafa Dağdelen, Oğuz Demirbilek, Ülkü Emre, Vahap Murat, Vahdettin Mumcu, Zekeriya Mişe, Alper Çitil, Onur Demez ve Alaattin Tosik.

Yorumlar