Başkan Topal: ”çks Güncelleme İçin 31 Aralık Son Gün”

Kula Ziraat Odası Başkanı Nuri Topal, 2015 yılının çiftçi kayıt sisteminin güncellemesinin 2014 yılı Aralık ayında yapıldığını belirterek, 31 Aralık’ta güncellemelerin sona ereceğini söyledi.Kula Ziraat Odası’nda yapılan çiftçi...

banner491
Başkan Topal: ”çks Güncelleme İçin 31 Aralık Son Gün”
banner567
Kula Ziraat Odası Başkanı Nuri Topal, 2015 yılının çiftçi kayıt sisteminin güncellemesinin 2014 yılı Aralık ayında yapıldığını belirterek, 31 Aralık’ta güncellemelerin sona ereceğini söyledi.

Kula Ziraat Odası’nda yapılan çiftçi kayıt sistemi güncelleme ile birlikte Kula’nın 60 mahallesinden 6000’e yakın vatandaş kayıt güncellemesi yapacak. Konu ile ilgili konuşan Başkan Nuri Topal; ”Çiftçilerimizin mazot, gübre ve benzeri desteklemeleri alması için, odamıza kayıtlarını güncellemek durumunda. 2 Aralık tarihi itibariyle başlayan güncelleme 31 Aralık’ta son bulacak. Yani yaklaşık 28 günde 6000 kişinin güncellemesini yapmış olacağız. Personelimiz en hızlı şekilde vatandaşlarımıza hizmet vermeye çalışıyor. Kuyruklar oluşmadan çiftçi vatandaşlarımızın işlerinin biran önce bitirilmesi için olağanüstü bir gayret gösteriyoruz. Çiftçi vatandaşlarımız son günü beklemeden destekleme haklarından faydalanmak için yapmak zorunda oldukları bu güncellemeyi yaptırıp, bu haklardan mağdur olmasınlar” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590