Esnafa sıfır faizli kredi uyarısı

Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan bazı kişilerin KOSGEB’ten sıfır faizli kredi almaya hak kazanan esnaflara giderek yardımcı olma bahanesiyle tek bir bankaya yönlendirme yapıldığı şeklinde duyumlar aldıklarını belirterek...

banner491
Esnafa sıfır faizli kredi uyarısı
banner567

Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan bazı kişilerin KOSGEB’ten sıfır faizli kredi almaya hak kazanan esnaflara giderek yardımcı olma bahanesiyle tek bir bankaya yönlendirme yapıldığı şeklinde duyumlar aldıklarını belirterek esnafa uyarılarda bulundu.

Bazı kişilerin esnafa yardımcı olmak adına tek bankaya yönlendirildiği şeklinde duyumlar aldıklarını belirten Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aytekin Şadan esnafa uyarılarda bulundu. Şadan, "KOSGEB tarafından esnaflarımıza yönelik verilen sıfır faizli kredi ile ilgili KOSGEB’in //www.kosgeb.gov.tr uzantılı sitesinden TC kimlik numarası ve işe başlama tarihi girilerek alınacak çıktı ile bankalara başvuru yapılabiliyor. Bazı kişilerin esnaflara yardımcı olacaklarını ve banka ile toplu anlaşma yapılabileceğini belirterek, bütün esnafları tek bankaya yönlendirdiği şeklinde duyumlar alıyoruz. Esnaflarımızın istediği bankadan bu krediyi kullanabilirler. Ayrıca Kula Esnaf Odası olarak sistemden çıktı alamayan esnaflarımız için odamız çalışanları tarafından yardımcı oluyoruz. Bu konuda esnafımızdan hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Esnafımıza yardımcı olmak için çalışıyoruz." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590