banner464

Tanrıverdi Ve Başkan Çelik, Halıtlı Halkıyla Buluştu

AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda Halıtlı halkı ile bir araya geldi.Her hafta farklı bir...

Tanrıverdi Ve Başkan Çelik, Halıtlı Halkıyla Buluştu

AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda Halıtlı halkı ile bir araya geldi.Her hafta farklı bir...

25 Ekim 2014 Cumartesi 21:44
24 Okunma
Tanrıverdi Ve Başkan Çelik, Halıtlı Halkıyla Buluştu
AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltıda Halıtlı halkı ile bir araya geldi.

Her hafta farklı bir mahallede kahvaltı organizasyonu düzenleyen AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı bu kez AK Parti MKYK Üyesi, Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’i, Halıtlı Mahallesi sakinleri ile buluşturdu. Kahvaltıya AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, Şehzadeler Gençlik Kolları Başkanı Volkan Karabulut, Halıtlı Mahalle Muhtarı Mehmet Akbaş, Şehzadeler Belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kahvaltı sonrası açılış konuşması yapan

Muhtar Akbaş, mahalleye yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve AK Partili yöneticilere teşekkür etti. Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ise, “Muharrem ayının birinci gününde sizlerle birlikte olmak bizleri çok mutlu etti. Mahallemizdeki en büyük sorun ulaşım sorunuydu. Özellikle öğrencilerimizin taşınmasıyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle yaptığımız görüşmeler neticesinde, kaymakamımız ve belediye başkanımızın destekleriyle lise öğrencilerimizi okullarına yerleştireceğiz. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ÇELİK HİCRİ YILBAŞINI KUTLADI

Hicri yılbaşını tebrik ederek sözlerine başlayan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Muharrem ayı savaşın, kan dökmenin yasak olduğu aylardan biri ancak büyük üzüntü içerisindeyiz. İslamiyet öncesinde dahi, cahiliye devirlerinde bile kan dökülmeyen bu aylarda ne yazık ki yeryüzü coğrafyasında oluk oluk Müslüman kanı akmakta. Cenabı hak hicri yılbaşı, muharrem ayı hürmetine akan kanları dindirsin. İslam ülkelerinde barış ve huzur niyaz olsun” dedi. Başkan Çelik, Manisa’nın fethinin 701. yılını kutlayarak, Saruhan Bey ve silah arkadaşlarını anmayı ihmale etmedi.

“MAHALLELERDEKİ SORUNLARI TEK TEK ÇÖZECEĞİZ”

Başkan Çelik sözlerine şöyle devam etti; “30 Mart’tan sonra sizlerin teveccühü ile göreve geldik. Seçildiğimizde bir yerimiz dahi olmamıza rağmen kısa zamanda büyük işler başardık. Sıfırdan bir belediye kurduk, kısıtlı imkanlarla hizmet vermeye çalıştık. Hizmetlerimiz bundan sonra da devam edecek. Seçildiğimiz günden bu yana 5-6 kez buraya geldik. Burası şanslı bir mahalle, çok değerli muhtarınız var. Muhtar Mehmet Akbaş’ın mahalleye yapılacak hizmetler noktasında canla başla koşturduğunu biliyoruz. Allah izin verirse köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerindeki problemleri tek tek çözeceğiz. Bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Dün fani bir dünya. Zamanı geldiğinde bu koltukları bırakıp gideceğiz. Aday olduğum günden bu yana sadece 3 gün izin kullandım, bundan da hiçbir şikayetim yok. Allah izin verdiği müddetçe de böyle devam edeceğim. Bize her konuda destek olan tüm vekillerimize çok teşekkür ediyorum.”

“HALKIMIZLA İÇ İÇE OLMAYI ÖNEMSİYORUZ”

AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, “Bugün hep beraber lokmamızı paylaştık. Bir masa etrafında yan yana oturarak dostluğumuzu ortaya koyduk. O nedenle bu tür toplantılar önemsiyorum. İlçe başkanlığımız vatandaşlarımızla bir araya gelmemize vesile oluyor. Bu çerçevede Manisa’nın fethinin 701. yılını kutluyor. Saruhan Bey’i ve arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum. Ayrıca Muharrem ayınızı da tebrik ediyorum” diye konuştu.

“2015 PROGRAMINA ALINMASINI İSTEDİK”

Muhtar Mehmet Akbaş’ın sorusu üzerine Sarma Barajı’nın durumuyla ilgili bilgiler veren Tanrıverdi, “Sarma Barajı ile ilgili konu bizim de gündemimizde var. Daha önce 2015 programına alınmasını istedik. Şuan ne durumda bilmiyorum ama olumsuz bir durum olsaydı bize ulaşırdı. Bu anlamda da gereken takibi yapacağız. Neticede biz sizleri susuz bırakmaz, mağdur etmeyiz. Bize ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz. Sizinle birlikte kahvaltı yapmak, lokmamızı paylaşmak beni mutlu etti. İnşallah en kısa zamanda tekrar bir araya geliriz” dedi. Konuşmaların ardından mahallede incelemelerde bulunuldu.

Yorumlar