Mardin’de Temizlik Kampanyası

Mardin’de, temizlik kampanyası dahilinde; esnaf, apartman yöneticisi ve kapıcılar uyarıldı.Mardin’de zabıta ekipleri, Ravza Caddesi’nde bulunan esnaf, apartman yöneticisi ve kapıcıları ziyaret ederek başlatılan temizlik kampanyasına ilişkin...

banner491
Mardin’de Temizlik Kampanyası
banner567
Mardin’de, temizlik kampanyası dahilinde; esnaf, apartman yöneticisi ve kapıcılar uyarıldı.

Mardin’de zabıta ekipleri, Ravza Caddesi’nde bulunan esnaf, apartman yöneticisi ve kapıcıları ziyaret ederek başlatılan temizlik kampanyasına ilişkin uyarıda bulundu. Uyarıya uymayan esnaf, apartman yöneticisi ve kapıcılar hakkında cezai işlem uygulanacağı belirtildi. Bazı esnafın kaldırımı işgal ettiği gerekçesi ile uyarıldığı ziyarette, Büyükşehir Zabıta Şube Müdürü Hasan Çakı; “Kirli bir çevre, tüm hastalıkların davetçisidir. Eğer biz daha temiz bir çevre istiyorsak, bunu da ancak beraber yapabiliriz. Bu konu da başlatmış olduğumuz temizlik kampanyasına, tüm halkımızın destek vermesini istiyoruz. Evet, kimi zaman her yere temizlik işçilerimiz yetişemeyebiliyor. Ama her bina yöneticisi ve kapıcısının yanı sıra esnaf kendi etrafını temizlerse, bizlere yardımcı oldukları gibi daha temiz bir çevreye de sahip olmuş oluruz” dedi.

Kampanyaya ilişkin Çakı; apartman sakinlerinin, kapıcıların ve esnafın saat 19.00 ile saat 05.00 saatleri arasında dışarıya çöplerini bırakmamaları konusunda uyarıda bulundu. Uyarıya uymayan esnaf, apartman yöneticisi ve kapıcılar hakkında da cezai işlem uygulanacağı belirtildi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535