Han, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Yaklaşık bir buçuk yıl önce Karaman sevdası ile çıktığımız yolda şehrimizin takımını 2. Lige çıkartmak için söz vermiştik. 19 yıllık hasrete son verdik ve Karaman Futbol Kulübümüzü şampiyon yaptık. Şampiyon yaparken tüm futbol camiasının sempatisini kazanarak Karaman’ın tanıtılmasına büyük katkı yaptığımıza inanıyoruz.

Bu şehir, futbol alanında olduğu gibi her alanda zirvede olmayı hak ediyor. Bu nedenle hedefimizi her zaman yüksek tutarak Karaman’ın adını zirveye çıkartmayı görev bildik. Elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduğumuzdan kimsenin şüphesi olmasın.

Karaman’da şartlar istediğim gibi oluşmadığı için bu ortamda ortaya koyduğum büyük projelerin hayata geçirilemeyeceğinin kanısına vardım. Bu süreçte ise üstlenmiş olduğum görevi bırakma kararı aldım.

Bu kararı alsam da Karaman’a olan sevdam asla bitmez. Sevdam, Karaman’ın ihtiyaç duyması halinde maddi ve manevi olarak desteğim devam edecektir. Takımımızın 2. Ligde başarılı olması herkesten çok beni mutlu edecektir. Futbol şehri olma adına çıktığımız bu yolda Karaman birleşirse ve isterse her şeyi başaracak güce sahiptir.

Karaman’da hedefimiz her zaman Süper Lig olmalıdır. Süper Lig’e süper bir Karaman hazırlamak hepimizin görevidir.

Yediden yetmişe, iyi günde kötü günde desteğini asla esirgemeyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Beraber ıslandığımız bu yolda şehrimizin her bireyine çok teşekkür ediyorum. Doğudan batıya Karaman için karış karış gittiğimiz deplasmanlarda bizi yalnız bırakmayan tüm Karamanlılara çok teşekkür ediyorum.

Her şartta destekleri ile beni mutlu eden aileme çok teşekkür ediyorum. Hepiniz iyi ki varsınız. Her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Bu süreçte farkında olmadan üzdüğüm tüm hemşehrilerimden haklarını helal etmelerini istiyorum.

Hepinizi çok seviyorum. İnşallah başka günlerde, başka şartlarda, daha iyi hizmet için buluşacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

WhatsApp grubumuza katılmak için tıklayınız.