Başkan Tuna’dan Organ Bağışına Destek

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, her yıl 3-9 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Organ Bağışı Haftası etkinlikleri kapsamında Mersin Halk Sağlığı Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenledikleri organ bağışı...

banner491
Başkan Tuna’dan Organ Bağışına Destek
banner567
Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, her yıl 3-9 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Organ Bağışı Haftası etkinlikleri kapsamında Mersin Halk Sağlığı Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenledikleri organ bağışı bilgilendirme standını ziyaret etti.

Toroslar Belediyesi hizmet binası önünde kurulan stantta, Mersin Halk Sağlığı Müdürlüğü ekipleriyle görüşerek, broşürleri inceleyen Başkan Hamit Tuna, organ bağışı konusunda daha bilinçli ve duyarlı olunması gerektiğine vurgu yaptı. Ülkemizde birçok kişinin organ bağışı beklediğini kaydeden Tuna, "Mersin Halk Sağlığı Müdürlüğümüzün ‘Organlarını bağışla bir hayat kurtar’ sloganıyla gerçekleştirdiği kampanyaya Toroslar Belediyesi olarak biz de destek verdik. Organlarını bağışlayarak organ nakli bekleyen insanlarımıza bir yaşam umudu veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Halk Sağlığı Müdürlüğümüzü de bu konudaki çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz” dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535