Erdemli Belediyesi Madende Hayatını Kaybedenleri Unutmadı

Erdemli Belediyesi, Gülnarlılar Derneği ve Ermenekliler Derneği, Ermenek’te yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin aileleri için ortaklaşa bir kermes düzenledi.Bir düğün salonunda Erdemli Belediyesi, Gülnarlılar Derneği...

banner491
Erdemli Belediyesi Madende Hayatını Kaybedenleri Unutmadı
banner567
Erdemli Belediyesi, Gülnarlılar Derneği ve Ermenekliler Derneği, Ermenek’te yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin aileleri için ortaklaşa bir kermes düzenledi.

Bir düğün salonunda Erdemli Belediyesi, Gülnarlılar Derneği ve Ermenekliler Derneğince ortaklaşa düzenlenen kermeste elde edilen gelirin maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin yakınlarına gönderildi. Kermes, İstiklal Marşı, saygı duruşu ve Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Daha sonra söz alan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu facianın acısını ve geride kalanlar üzerindeki etkisini bir nebze azaltabilmek amacıyla düzenlenen bu kermese katkı sağlayan herkese teşekkür etti. Ermenek’te yaşanan bu olayın yürekleri dağladığını hatırlatan Tollu, gencecik gelinleri dul, kundaktaki bebekleri yetim bırakan bu olayın acısını bir nebze olsun azaltabilmek adına, böyle bir kermesin düzenlendiğini söyledi. Konuşmacı olarak söz alan Ermenekliler Derneği Başkanı ve Erdemli MHP İlçe Başkanı Bekir Özsu da böyle olayların bir daha yaşanmaması temennisiyle kermese destek olan herkese teşekkürler ettiler.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535