banner629

MEÜ ile Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü

Mersin Üniversitesi (MEÜ) ile Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.Eğitim alanında birçok projeyi kapsayan protokol, MEÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ile Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü...

banner491
MEÜ ile Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü
banner567

Mersin Üniversitesi (MEÜ) ile Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Eğitim alanında birçok projeyi kapsayan protokol, MEÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ile Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı tarafından imzalandı. İmzalanan protokol ile Tarsus ilçe sınırları içerisinde yer alan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi eğitim kurumlarında eğitim hizmetlerinin niteliğinin arttırılmasının, yerel eğitim programlarının geliştirilmesi ve öğretmen adaylarına mesleki tecrübe kazandırılmasının hedeflendiği bildirildi.

MEÜ’nün kent dinamikleriyle birçok ortak projede yer aldığını söyleyen Rektör Prof. Dr. Çamsarı, “Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile de başarılı projelere imza atacağız. Tarsus’ta bulunan eğitim kurumlarına akademik bilgi ve destek ile her türlü rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini imkanlar dahilinde vermeye çalışacağız” dedi.

Tarsus İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı ise imzalanan protokolün, eğitimciler ve öğrenciler açısından ciddi motivasyon sağlayacağını belirtti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590