Büyük Birlik Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Mesut Soyfidan, drift sever gençlerle bir araya geldi. Soyfidan, standartlara uygun olan en iyi drift pistini gençler için yapacağının sözünü verdi.

TEKMERSAN’da araçlarını sergilemek ve enerjilerini atmak için toplanan gençleri ziyaret eden Soyfidan, gençlerin drift alanını yapıp onların enerjilerini güvenlik içerisinde ve sağlıklı bir şekilde atabileceğini söyledi. 

Soyfidan, “Karaman’ımızın drift sever enerji dolu gençlerini ziyaret ettik. Gençlerimiz kendilerine her dönem verilip tutulmayan drift alanı sözünün şikayetlerini dile getirdiler. Zaten bilgi sahibi olduğumuz ve standartlara uygun şekilde inşa edecek olduğumuz drift alanını yapacağımızın sözünü gençlerimize ilettik. Onların canlarına kast eder gibi hiç bir standarta uymayan, itfaiye, ambulans, teknik müdahale alanı, tribünler, amortisörlü hız kesici korkuluklar gibi önemli unsurların bulunmadığı bir alanı onlara hak göremeyiz. Sözümüz söz, göreve gelir gelmez atacağımız ilk adımlardan biri bu olacak. Sizleri seviyoruz ve önemsiyoruz gençler” dedi.

Soyfidan konuşması sonrasında gençlerin zarar görmemesi ve herhangi kaza meydana gelmeden sağlıklı bir şekilde evlerine dağılmalarını söyledi.

7C96D082 8288 4B00 9Fdc 6604Eabc2B11