Mesut Soyfidan'dan Hastalara ve Personele Moral Ziyareti Foto Galeri: Mesut Soyfidan'dan Hastalara ve Personele Moral Ziyareti

Seçim çalışmaları kapsamında Karaman Eğitim Araştırma Hastanesini ziyaret eden Mesut Soyfidan, "Sağlık yönetimi Lisans mezunu olduğunu ve aynı zamanda ilk yardım uzmanı olarak da birçok vakaya müdahale ettiğini o yüzden de sağlıkçılara büyük önem verdiğini dile getiren Mesut Soyfidan, Hastane başhekimi Halil İbrahim Taşçı ile görüştü. Daha sonra hastane personeli ile de görüşen Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan, çalışanlardan hal-hatır sorarak sorun ve taleplerini dinledi ve 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Büyük Birlik Partisi’ne destek istedi.

Hastane çalışanlarına gül hediye eden Soyfidan, ardından hastanede tedavi gören hastaları ve yakınlarını da ziyaret etti. Hastalara geçmiş olsun dileğinde bulunan çiçek takdim eden Mesut Soyfidana, hastaların durumu hakkında da bilgiler aldı. Karamanlı hemşehrileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Mesut Soyfidan, seçimlerin önemine dikkat çekerek destek talebini de yineledi.