Mevlüt Akgün Proje Tanıtım Programına Karamanlıları Davet Etti Foto Galeri: Mevlüt Akgün Proje Tanıtım Programına Karamanlıları Davet Etti

AK Parti'nin Karaman Belediye Başkan Adayı Avukat Mevlüt Akgün, mahalle mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Sümer ve Larende Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Akgün, esnaf ve mahalle sakinleriyle yakından temas kurarak bölgenin sıkıntılarını dinledi.

Mahalle sakinleri ve esnaflarla gerçekleştirdiği buluşmalarda, vatandaşların düşüncelerini, taleplerini ve önerilerini dinlemenin kendileri için çok önemli olduğunu belirten Akgün, "Bu buluşmalar, Karaman'ımızı daha da ileri taşımak için atacağımız adımlara yön veriyor. Hepimizin amacı daha modern, daha güzel bir Karaman'da yaşamak. Tüm çabamız ve gayretlerimiz bu yönde." ifadelerini kullandı.

Ak Parti Karaman Belediye Başkan Adayı Mevlüt Akgün'ün mahalle ziyaretleri, şehrin kalkınması ve vatandaşların sorunlarının çözümü için önemli bir adım olduğunu söyleyerek bu ziyaretlerden edindiği bilgilerle şehrin yeni projelerini planladıklarını söyledi.

Akgün, sözlerini şu şekilde tamamladı: "Hemşehrilerimizin ziyaretlerine hız kesmeden devam edip, şehrimizin farklı mahallelerindeki esnafları ve mahalle sakinlerini ziyaret ederek, vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyip 31 Mart sonunda Allah’ın izniyle çözüm bulup ve şehrin kalkınmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Güler yüzlü karşılamalarından ve misafirperverliklerinden dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ederim."