Millet İttifakı Taşeli’ne Çıkarma Yaptı Foto Galeri: Millet İttifakı Taşeli’ne Çıkarma Yaptı

Millet Ittifakı’nın milletvekili adayları Av. İsmail Atakan Ünver, Yusuf Baştuğ ve Hasan Ehliz, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ayşegül Yıldız, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Recai Evcen, önceki dönem İl Başkanları, Başyayla İlçe Başkanı Ahmet Alper, Sarıveliler İlçe Başkanı Ahmet Ersan, parti yöneticileri, Deva Partisi İl Başkanı Mustafa Burak Demirer ve yöneticileri, Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Güven ve yöneticileri, Saadet Partisi yöneticileri ile birlikte Başyayla ve Sarıveliler’de belde, köy ve mahalleleri ziyaret etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen, çözüm önerilerini paylaşan Millet İttifakı heyeti, tüm sorunları çözeceklerini belirterek 14 Mayıs seçimleri için destek istedi.

“ÜRETİM VE İSTİHDAM HAMLESİNİ BAŞLATACAĞIZ”

Başyayla ve Sarıveliler’in belde, köy ve mahallerinde vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılanan CHP Karaman Milletvekili ve Millet İttifakı 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. İsmail Atakan Ünver vatandaşın sorunları ile tek tek ilgilendi. Karaman’ın ve ülkenin yarınları, hakkı için yola çıktıklarını ifade eden Ünver, iktidara geldiklerinde hayata geçirecekleri Aile Destekleri Sigortasını anlattı. Ünver; “Millet İttifakı iktidarında hiç bir ailemiz gelirsiz kalmayacak. Tüm ailelerimiz sosyal yardımlardan eşit şekilde faydalanacak. Aile Destekleri Sigortası ile başta kadınlar olmak üzere ihtiyaç sahibi herkesi devletin güvencesi altına alacağız.” dedi. Barış, huzur, kardeşlik, refah, hak, hukuk, adalet için geliyoruz diyen Ünver sözlerini şu şekilde sürdürdü: “İktidarımızda üretim hamlesini başlatacağız, istihdam hamlesini başlatacağız. Türkiye'yi kendi bölgesinde en güçlü ülke haline getireceğiz. 5 yıl içinde Türkiye'nin çehresi değişecek. Hep birlikte rahat bir nefes alacağız!”

“BİZ DEĞİŞİME HAZIRIZ”

Millet İttifakı iktidarına sayılı günler kaldığını, bu yola toprağı, suyu, havayı korumak; herkese insan onuruna yaraşır bir hayat sunabilmek için çıktıklarını ifade eden 2. Sıra Milletvekili Adayı Yusuf Baştuğ; “Ülke olarak önümüzde aşmamız gereken bir eşik var ve bu eşiği hep birlikte aşabilmek için başta genç kardeşlerimiz olmak üzere herkese ihtiyacımız var. Sandığa gidip oy verecek olan herkes, tek bir oyla bu ülkeyi bu tartışmalardan çekip çıkaracak. Memleketimizi bu hale getiren siyasetçileri emekli edecek. Biz değişime, Karamanımız ve ülkemiz için elimizden geleni yapmaya hazırız.” dedi. 3. Sıra Milletvekili Adayı Hasan Ehliz ise; “Vatandaşın sorunlarını bilmeyen, patates, soğan ittifakı diyerek milletinin gerçeklerinden kopmuş bir şekilde saray siyaseti yapanlara cevabımızı 14 Mayıs’ta, sandıkta vereceğiz. Bizim soframız Halil İbrahim sofrasıdır: Derdimiz, gayemiz milletimizin refahı, huzuru, mutluluğudur. 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’num milletimize taahhüdüdür: Sizlerin oylarıyla iktidar olduğumuzda emeklilerimiz bankaya gidecekler, Kurban Bayramı'nda 15 bin TL para yattığını görecekler.“ dedi.