Milletin Aracı TOGG Karaman Sokaklarında Foto Galeri: Milletin Aracı TOGG Karaman Sokaklarında

Vali Tuncay Akkoyun’un girişimleri sonucunda Karaman, yerli ve milli otomobil TOGG’u teslim alan ilk 10 ilin arasına girdi.

İlk olarak Karaman Valilik binasının önüne getirilen yerli otomobil il protokolü tarafından karşılandı.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, yerli ve milli otomobili kullanırken her Türk vatandaşı gibi gurur duyduklarını söyledi.

Akkoyun, “Başta sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere bu aracın milletimize kazandırılmasında emeği geçen herkese şükranlarımızı arz ediyoruz. İşte bu çalışınca, gayret edince neler yapabileceğimizin en bariz göstergesi. Ülkemize hayırlı olsun, şehrimize hayırlı olsun inşallah. Bizde inşallah bugünden sonra TOGG’umuzu valilik hizmetlerinde, makam hizmetlerinde kullanacağız” dedi.

AK Parti Karaman Milletvekili Osman Sağlam ise, “Milletimize, Karaman’ımıza hayırlı olsun. Son 20 yılda Türkiye’de oldukça güzel şeyler oldu ve olmaya da devam edecek. En şaheser örneklerden bir tanesi de TOGG aracımız. Hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen bütün inşalara teşekkür ediyorum. İnşallah daha güzellerini de yapmaya devam edeceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir” ifadelerini kullandı.

Valilik binası önünde fotoğraf çekiminin ardından Vali Tuncay Akkoyun ve AK Parti Milletvekili Osman Sağlam, yerli otomobil TOGG ile şehir turu attı.

Karaman sokaklarında yerli otomobili gören vatandaşlar cep telefonları kameralarıyla o anları ölümsüzleştirdi.

Şehir turunun ardından Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sergilendi.

WhatsApp grubumuza katılmak için tıklayınız.