Milletvekili Adayı Soyfidan, Hal Esnafını Ziyaret Etti Foto Galeri: Milletvekili Adayı Soyfidan, Hal Esnafını Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan, acil olarak Karaman’ meyve ve sebze borsası kurularak vatandaşlara uygun fiyatlı satış yapılması gerektiğini ve hal esnafınında bu pahalılıktan dolayı etkilenmesini önlemenin şart olduğunu dile getirdi. Hal esnafı Milletvekili adayı Mesut Soyfidan'a kucak açarken, hal esnafının Soyfidan'a olan ilgisi dikkatlerden kaçmadı.

Milletvekili seçildi taktirde Karaman'a en iyi hizmeti yapmak için çalışacaklarını ve milletvekili ofisini Karaman' da açacaklarını ifade etti.

Büyük Birlik Partisi Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan, "Biz Ankara'nın değil, Karaman'ın milletvekili olmak için, bu yola baş koyduk." Dedi.

Sözlerine şöyle devam eden Büyük Birlik Partisi Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan, " Emekciyim, emekçinin halinden anlıyorum. Esnaflık yaptım, esnafın derdini biliyorum.Velhasil Karaman'ımızın her türlü sorurunu biliyoruz ve projelerimiz hazır ve tüm vatandaşlarımızın desteklerini bu önemli süreçte bekliyoruz " dedi.