AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, İl Başkanı Av.Murat Öztürk, İl teşkilatı, Belediye Meclis üyeleri ve İl Genel Meclis üyelerinin katılımı ile 28. Dönem Milletvekilliği mazbatasını Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Osman Yılmaz’ın elinden aldı.

Mazbatasını alan Milletvekili Selman Oğuzhan Eser yaptığı açıklamada, "Mazbatamızla birlikte Milletimizin, Karamanımızın mesuliyetini aldık. Bu gururu yaşamamda; özverili çalışmalarıyla katkı veren AK Parti teşkilatlarımıza, Cumhur ittifakı paydaşlarımıza, duydukları güvenle destek olan Karamanlı hemşerilerimize, beni yetiştirip bugünlere getiren anneme, babama ve tüm yakınlarıma, her zorlukla omuz omuza birlikte mücadele ettiğim danışman arkadaşlarıma, her şartta her yerde beni taşıyan en büyük destekcim, başarımın mimarı eşime ve onun yardımcıları çocuklarıma minnettarım. Şahsıma duyduğu güvenle milletvekili adaylığına layık gören Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a saygı ve hürmetlerimi arz ediyorum. Böyle güzel yol arkadaşlarını vesile kılarak bana bu dünyada makam nasip eden Yüce Allah'a hamdolsun. Güvenen, destek olan milletimize hayırlı ve doğru hizmetler yapmayı nasip etsin" dedi.

AK Parti Karaman Milletvekili Osman Sağlam ile CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver’de geçen hafta mazbatalarını İl Seçim Kurulu’ndan almıştı.