Milletvekili Sağlam, Doktorlar İle Bir Araya Geldi Foto Galeri: Milletvekili Sağlam, Doktorlar İle Bir Araya Geldi
AK Parti Karaman Milletvekili Osman Sağlam, Karaman İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Serkan Yurdakul, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emre Ay, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Halil İbrahim Taşcı, sağlık yöneticileri ve hekimler ile hastane toplantı salonunda bir araya geldi.

Cerrahi ve dahili branşlarda hizmet veren doktorlarla çalışma şartları, doktorların sorunları ve özellikli hizmetler hakkında istişarelerde bulunan Sağlam, halkımıza daha kaliteli hizmet sunma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, "Karaman'lı vatandaşlarımıza vermekte olduğumuz sağlık hizmetini daha teknolojik, daha verimli ve kaliteli seviyelere getirmek ve hekimlerimizin sorunlarını dinlemek ve çözüme kavuşturmak adına ilimiz sağlık yöneticileri ve doktorlarımızla birlikte el ele vererek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugün cerrahi ve dahili branşlarımızın bazı hekimleri ile bir araya geldiğimiz gibi farklı branşlarımızın hekimleri ve birinci basamak hekimlerimiz ile de sık sık bir araya gelerek verilen hizmetleri konuşma fırsatı bulacağız. Böylelikle hem hekimlerimizin hem sağlık çalışanlarımızın hem de hasta memnuniyetini artırmaya yönelik çabalarımıza devam etmiş olacağız." dedi.

Milletvekili Osman Sağlam, Karaman İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mehmet Serkan Yurdakul, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Halil İbrahim Taşcı ve sağlık yöneticileriyle de istişarelerde bulunduktan sonra hastaneden ayrıldı.