Milletvekili Sağlam'ın Ziyaretlerini Sürdürüyor Foto Galeri: Milletvekili Sağlam'ın Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Karaman Milletvekili Osman Sağlam, ziyaretler kapsamında Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u, Çevre, Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’yi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı makamlarında ziyaret ederek hem yeni görevleri için hayırlı olsun temennisinde bulundu hem de Karaman’ın turizm potansiyelini ve marka değerini artıracak yatırım hedeflerini, Karaman’da devam eden projelerinin son durumlarını, Karaman’ın çalışma hayatına ilişkin konularını ve ilimizin sağlık alanındaki yatırımlarını konuşma fırsatı buldu.

Milletvekili Sağlam, Bakan ziyaretlerinin yanı sıra Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı hemşerimiz Metin Kıratlı’yı da ziyaret ederek Karaman’la ilgili birçok konu hakkında istişarede bulundu.

Sağlam daha sonra Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Batuhan Mumcu’yu, Cumhurbaşkanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürü Hakkı Susmaz’ı, Cumhurbaşkanlığı Kabine Sekreteri Hasan Acar’ı da ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.

Ziyaretler sırasında Karaman ve genel konular hakkında istişarelerde bulundular. Bu ziyaretlerin yanı sıra Milletvekili Osman Sağlam, Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Abdullah Eren’i de meclisteki odasında kabul etti.