14 Mayıs günü yapılacak olan 13. Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekili seçimlerine kısa bir süre kala ülke genelindeki buluşmalarını sürdüren Milli Görüş Lideri, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, 8 Mayıs Pazartesi günü saat 19.30’da Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Kongre Salonunda Karamanlılarla buluşacak.

Yeniden Refah Partisi Karaman Seçim Koordinasyon Başkanı Şükrü Alsan, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla düzenlenecek olan buluşma program hakkında bilgiler verdi.

Aslan, “14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan seçimlerin hayati önem taşıdığını her fırsatta dile getiriyoruz. Kıymetli Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’da bu kapsamda Karaman’da hemşerilerimizle bir araya gelecek. Her zaman olduğu gibi Karamanımız, kendisine yakışan bir karşılama töreni yaparak Genel Başkanımızı bağrına basacak. 8 Mayıs Pazartesi günü saat 19.30’da gerçekleşecek olan Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Kongre Salonundaki buluşmamıza tüm hemşerilerimizi davet ediyor, seçimlerde Yeniden Refah Partimizin zaferle çıkacağına inanıyorum.” dedi.