Bodrumlu Miniklerden Başkan Kocadon’a Ziyaret

Bodrum Özel Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi Kurucusu Seçil Balkaya Akalan, Sorumlu Müdür Güler Özkeskin ve öğretmenler...

banner491
Bodrumlu Miniklerden Başkan Kocadon’a Ziyaret
banner567
Bodrum Özel Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi öğrencileri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Parmak İzi Kreş ve Gündüz Bakım Evi Kurucusu Seçil Balkaya Akalan, Sorumlu Müdür Güler Özkeskin ve öğretmenler ile yaşları 2 - 6 arasında değişen 33 öğrencinin katıldığı ziyarette minik öğrenciler, Mehmet Kocadon’dan bazı isteklerde bulundu. Ellerindeki çiçekler ile Mehmet Kocadon’un yanına gelerek; çocuk parkı, sokak hayvanları için su ve yemek kabı, atık ürünler için kutu ve okul önüne yaya geçidi gibi isteklerde bulunan çocuklara tek tek cevap veren Kocadon; "Sizler bizim çiçeklerimizsiniz. Ne istiyorsanız Mehmet amcanız, hepsini yapacak. Sabah enerjiniz ve sevimliliğiniz beni çok mutlu etti. Beni ziyarete hep gelin, tamam mı?" dedi.

Kreş öğretmenlerinden okul ve eğitim hakkında bilgiler alan Mehmet Kocadon, seçme ve seçilme ile ilgili ders yapıldığını öğrenince çocuklara, "İçinizde büyüyünce belediye başkanı olmak isteyen var mı?" diye soru sordu. Ela Naz isimli öğrenci, belediye başkanı olmak istediğini söyleyince Mehmet Kocadon, minik öğrenciyi makamına oturttu.

Ziyaret sonunda öğrenci ve öğretmeler, Başkan Kocadon ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581