Vali Çiçek: “sürdürülebilir Turizm Şart”

Hafta sonunu Göcek koylarında inceleme yaparak geçiren Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla’nın en önemli sektörü turizmden pay alan her kesimin huzuru içi bu sektörün sürdürülebilir olmasının şart olduğunun altını çizdi.Vali Çiçek’in...

banner491
Vali Çiçek: “sürdürülebilir Turizm Şart”
banner567
Hafta sonunu Göcek koylarında inceleme yaparak geçiren Muğla Valisi Amir Çiçek, Muğla’nın en önemli sektörü turizmden pay alan her kesimin huzuru içi bu sektörün sürdürülebilir olmasının şart olduğunun altını çizdi.

Vali Çiçek’in Göcek ziyaretinde Vali Yardımcısı Kamil Köten, Turizm Müdürü Veli Çelik, Çevre ve Şehircilik Müdürü Uğur Şeren ve Marmaris Sahil Güvenlik Grup Komutanı Yarbay Mete Çağlar hazır bulundu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Botu ile Göcek Koyları’nda incelemelerde bulunan Vali Çiçek,

“Dünyaca ünlü ve bize bahşedilen bu doğa harikası yerlerimizi hep birlikte korumalıyız. Turizm, Muğla’mızın en önemli ekonomik sektörlerinden birisi. O nedenle vatandaşlarımızın gelirini, huzurunu ve mutluluğunu arttırmak için turizmin sürdürülebilir olması şart. Bunun için de turizm değeri taşıyan ve doğanın bize bir hediyesi olan koylarımızı, kıyılarımızı korumak bizim yükümlülüğümüzdür” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581