Musa Avcı Kitapseverlerle Buluşacak Foto Galeri: Musa Avcı Kitapseverlerle Buluşacak

İlki 2019 yılında düzenlenen ve daha sonraki yıllarda pandemi nedeniyle yapılamayan, ikincisi ise geçtiğimiz yıl yapılan Kitap Günleri, 2 – 11 Haziran tarihlerinde Karamanlıları kitaplarla buluşturacak. Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2 Haziran Cuma günü saat 11.00’de açılışı yapılacak olan Karaman Kitap Günleri, yurt genelinde faaliyetlerini sürdüren yayınevlerinin yanı sıra birbirinden değerli yazar ve uzmanları ağırlayacak.

Kitap Günlerine katılacak olan yazarların arasında yer alan Musa Avcı ise kitapseverler için kitaplarını imzalayıp söyleyişte bulunacak.

MUSA AVCI KİMDİR?

1974 yılında Konya’nın Çumra ilçesinde doğdu. AKÜ Uşak Eğitim Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Dergilerde öykü ve şiirleri yayımlanmaktadır. Çeşitli gazete ve dergilerin kültür sanat sayfa editörlüğü, yazı işleri müdürlüğü, bölge temsilciliği ile TV genel yayın yönetmenliği ve genel müdürlüğü görevlerinde bulundu. Bazı kuruluşlarda basın danışmanlığı ve farklı gazetelerde köşe yazarlığı çalışmalarını sürdüren yazar; şiir, öykü, mektup yarışmalarında jüri üyeliği, editörlük ve tiyatro alanında çalışmalar yaptı. Hâlen edebiyat öğretmeni olarak görevine devam etmektedir.

Eserleri

Gül Yüzlü - Derleme

Sebepsiz Yere - Şiir

Müzmin - Öykü

Pusudan Önce - Anı

Muhsin - Roman

www.musaavci.com.tr