MÜSİAD Genel İdare Kurulu Karaman’da Yapılacak Foto Galeri: MÜSİAD Genel İdare Kurulu Karaman’da Yapılacak
Kahvaltıya, Şube başkanı Musa Akgül, Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, MÜSİAD üyeleri, basın ve konuk misafirler katıldı.

Açılış konuşması için kürsüye gelen Genç MÜSİAD başkanı Muhammet Raşit Coştu, “Kahvaltı programına katılım sağlayan tüm üye ve basınımıza teşekkür ederiz. Genç MÜSİAD olarak yeni dönemde genç girişimci kardeşlerimiz ve üniversitemizle çalışmalar yapıp karamanda girişimcilik zirvesi düzenlemeyi planlıyoruz” dedi.

Açılış konuşmasının devamında kürsüye gelen MÜSİAD Karaman şubesi sektör kurulu başkanı İbrahim Politoğlu, “Değerli MÜSİAD Üyelerimiz, Genç MÜSİAD’lı kardeşlerimiz, basınımızın güzide temsilcileri, kahvaltı programımıza hepiniz hoş geldiniz. Sektör Kurulu Başkanı olarak tüm sektörlerimizin Karaman’da eksikliğini hissettiğiniz sektörlerin belirlenmesi ve değerlendirilmesi hakkında sizlerden sektörünüzün sıkıntıları ve Karaman sanayisinde eksik olan sektörler hakkında görüş ve önerilerinizi istiyoruz. Ayrıca GİK toplantımızın teması olarak gıda şehri olduğumuz için “Gıda ve Gıda Makinaları” sektöründeki öneriler, sorunlar ve çözümleri hakkında sizlerden firma ziyaretlerimizde talep edeceğiz bilginize sunar, katılımlarınız için her birinize teşekkür ederim” şeklinde konuştu

Açılış konuşması ile katılımcıları selamlayan MÜSİAD Karaman şube başkanı Musa Akgül ise, “Çok değerli MÜSİAD üyeleri, Basınımız ve üye aday arkadaşlarımız öncelikle programımıza hoş geldiniz diyorum. Ev Sahipliğinden Dolayı Genç MÜSİAD Başkanımız Muhammet Raşit Çoştu ve firmasına teşekkür ederiz. MÜSİAD’ımızın 107. Genel İdare Kurulu (GİK) Genel Merkezimiz Tensipleri ile bu güzel şehrimizde yapılmasına karar verildi. 22- 24 Eylül 2023 tarihleri arasında tüm yurt içi ve yurt dışı şube başkanları ve MÜSİAD üyesi toplam 600’e yakın iş adamını misafir edeceğiz. Eş zamanlı toplantılar, ilimiz sanayi ve kültürünü tanıtımı yapılacağı gezileri, firma tanıtım stantları, çok fazlası ile inşallah Eylül ayında da misafirlerimizi ilimizde en güzel şekilde ağırlamaya ve Karaman’ımızı tanıma ve tanıtma imkanını sağlayacağız. Bu minvalde başta Karaman il protokolü, iş dünyası ve basınımız ile beraber bu güzel programa ev sahipliği yapacağımıza inanıyorum. Ben katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür eder, şimdiden Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Toplantının devamında ise; Nar kurumsal firma yetkilisi Arif Koçak katılımcılara sunum gerçekleştirdi.

Arif Koçak ise yaptığı konuşmasında: “Kahvaltı programına hepiniz hoş geldiniz. Konuşmalarından dolayı başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bir önceki kahvaltı programımızda ufak bir ön tanıtım yapmıştık. Ne iş yapıyoruz neler üretiyoruz. Karaman Anadolu sanayide 200 m2 kapalı alanda günlük 120 m2 baskı parkurumuz – 25 m2 işleme kapasiteli cnc kesim parkurumuz ve 9 kişilik ekibimizle, Tabela totem cephe giydirme dış mekan reklam işleri dijital medya pazarlama matbaa baskı promosyon ve yazılım olarak hizmet veriyoruz. Nar reklam olarak, birçok ulusal firmanın tüm Türkiye’ye üretim ve montaj hizmeti veriyoruz. Tüm Türkiye’de hatta yurt dışında şubeleri olan diğer müşterilerimize de tüm reklam işlerinde üretim ve montaj hizmeti vermek için çalışıyoruz ve daha çok çalışacağız. Karaman’ın bir değeri olarak Karaman’ı bu sektörde tüm Türkiye’de temsil etmek istiyoruz ve bu konuda bize en çok destek sağlayan MÜSİAD ailesine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Son olarak Şube başkanı Musa Akgül ve katılımcılara hediye takdimleri gerçekleştirildi.

Toplantı sonunda katılımcılara hediye takdimi yapıldı.