MÜSİAD Genel İdare Kurulu Karaman’da Yapılıyor Foto Galeri: MÜSİAD Genel İdare Kurulu Karaman’da Yapılıyor

Kahvaltıya; Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Önder Demirkollu, MÜSİAD üyeleri ve Genç MÜSİAD üyeleri katıldı.

Açılış konuşması için kürsüye gelen Sektör Kurulu Başkanı İbrahim Politoğlu, “Değerli MÜSİAD üyelerimiz, genç MÜSİAD’lı kardeşlerimiz, Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız, kahvaltı programımıza hepiniz hoş geldiniz.

Sektör kurulu başkanı olarak tüm sektörlerimizin Karaman’da eksikliğini hissettiğiniz sektörlerin belirlenmesi ve değerlendirilmesi hakkında sizlerden sektörünüzün sıkıntıları ve Karaman sanayisinde eksik olan sektörler hakkında görüş ve önerilerinizi istemiştik. Zamanla bu konular hakkında raporlama yapıyor ve Eylül ayı gerçekleşecek GİK toplantımız da genel merkezimize sunacağız.

Ayrıca sektör toplantılarımıza da devam etmekteyiz bir diğer makina Toplantımızı 2 Ağustos Çarşamba günü makine Temsilcimiz BİSMAK Makinada yapmayı planlamaktayız. Konu ile ilgili Pazartesi günü üyelerine bilgi vereceğiz. Ben katılım sağladığınız için hepinize teşekkür eder bayisi olduğum MAPEİ yetkilimizin inşaat Alakalı kısa bir sunum kendilerine söz vereceğim.” dedi

Programın devamında söz alan Teşkilat Başkanı Osman Erdoğan ise, “Değerli MÜSİAD üyelerimiz, Genç MÜSİAD’lı kardeşlerimiz, Gazeteciler cemiyeti başkanımız, kahvaltı programımıza hepiniz hoş geldiniz. Ev Sahipliğinden Dolayı Sektör Kurulu Başkanımız İbrahim Politoğlu ve firmasına teşekkür ederiz.

MÜSİAD olarak yoğun tempo içerisine girmiş bulunmaktayız. Malumunuz Eylül ayı içerisinde GİK Programımızı yapacağız, programda stand hakkında düşüncesi olan üyelerimizin bizlere dönüş yapmaları rica olunur. Fiyat ve alan çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca MTO olarak gruplarımız kuruldu ortalama 1000 aktif üyelerin bulunduğu gruba Karaman temsilcisi olarak yönetici olacağım sonrasında sizi ekleyeceğim. Burada amacımız üyelerin ürün ve hizmetlerini birbirlerine daha hızlı ve güvenli bağlantılarını sağlamaktır. Ben katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Programın diğer kısmında; Ev sahibi firmanın inşaat sektörü hakkında katılımcı üyelere MAPEİ markası tarafından sunum gerçekleştirdi.

Program, 15 yeni üyenin sırasıyla söz alarak üye tanışması ile devam etti.

Programın son kısmında bir konuşma gerçekleştiren Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Önder Demirkollu, “MÜSİAD’ın bu birlikteliğine ilk baştan beri katılanlardanım. Firmaların tanıtımının yanı sıra önemli olan herkesin birlik ve beraberlik içerisinde bir araya getirilmesi noktasında çok önemli işler yapıyorsunuz. Bizler tabi ki işin haber ve tanıtım kısmında olan kişilerdeniz. Bu firmaların tamamı şehrimizin güzide firmaları. Herkes kendi emeğinin yanında yaptığı işlerle de Karaman’ı en iyi şekilde hem ilimizde hem de Türkiye’de tanıtan bir turizm elçisi gibi görüyorum ben. Çünkü Karaman’dan çıkan bir ürün ve işin olum bir şekilde yansıması Karaman’ın tanıtılması ve daha iyi yerlere gelmesi noktasında çok önemli bir unsur. İnşallah önümüzdeki günlerde büyük bir toplantı yapacaksınız. MÜSİAD’ın bu toplantısının Türkiye’de çok büyük ses getireceğine inanıyorum. Bende yaklaşık 2 aydır Sanayi Gazetesinin Karaman il temsilciliğini yapıyorum. Şimdi bu noktada da Sanayi Gazetesinin Türkiye’de çok büyük bir yeri var. Burada çok kaliteli firmalarımız var. 81 vilayete bu firmalarımızın en iyi şekilde tanıtılması lazım. Bu işlerde en önemli nokta iyi bir şekilde tanıtım yapılması. Elimizden geldiği kadar da bu konuda ilimizdeki bütün firmaları özellikle MÜSİAD bizim ayrıcalığımız bu noktada da destek vermeye çalışacağız” dedi.

Program konuşmaların ardından son buldu.