Her ay üye firmalarını tanıtarak ve firmalarında gerçekleştirilen toplantılar ile üyelere arası iş hacmini arttırmayı hedefleyen MÜSİAD Karaman, bu ay ki toplantısını gerçekleştirdi. Kahvaltıya; Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Arslan, Şube Başkanı İbrahim Taşbaş, MÜSİAD Yönetim Kurulu ve Üyeleri katıldı.

Açılış konuşması yapan MÜSİAD Karaman şube başkanı İbrahim Taşbaş; “Bugün kahvaltımızı bu güzel bina da güzel projemizi tanıtmak istedik. Kısaca son zamanlarda ki faaliyetlerimizden bahsedecek olursak   geçtiğimiz haftalarda TÜYAP’ta gerçekleştirilen MÜSİAD’ımızın  en büyük karma fuar organizasyonu olan MÜSİAD Expo fuarına karaman şubesi olarak 5 firmamız ile katılım sağladık, ayrıca sizlere yeni oluşumlarımız olan  MÜSAİD TİCARET OFİSİ, MÜSİAD İNVERST,MÜSİAD KÖYÜ, MÜSİAD GİRİŞİM SERMAYE FONU ve diğer bir çok yeni oluşumlara imza atılan projelerin detaylarını nasip olursa sizlere bir kaç hafta sonra ki toplantımızda detaylı olarak sunum yapacağız, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Ev sahipliğinde bulunan Ramazan Kepir ise yaptığı konuşmasında; “Öncelik bize burada toplanma imkânı veren şube başkanımız İbrahim Taşbaş’a teşekkür ediyorum Güney Group olarak İnşaat, Otomotiv, Sigorta alanlarında faaliyet gösteren bir firmayız bulunduğumuz yer Başakşehir konutlarımızın ilk etabı olan yerdir. Katılımcı üyelerimize ve ilgilenen konuklarımıza konut ve işyeri için özel kampanyalar yapacağız. Tekrardan katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum selamlarımı sunuyorum” dedi.

Soru - cevap ile devam eden programda son olarak şube başkanı İbrahim Taşbaş söz alarak programa katılım gösteren protokol ve MÜSİAD üyelerine teşekkür etti..

Program katılımcıların örnek daire ve işyeri gezisi ile sona erdi.