MÜSİAD Karaman Sevgi Evi Çocukları İle İftarda Buluştu Foto Galeri: MÜSİAD Karaman Sevgi Evi Çocukları İle İftarda Buluştu

Karaman MÜSİAD tarafından tertip edilen iftar programına Karaman Valisi Hüseyin Engin SARIİBRAHİM, Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser, Osman Sağlam, Siyasi İl Başkanları, Kurum Müdürleri, MÜSİAD üyeleri yanı sıra sevgi evinde kalan çocuklar katılım sağladı.

Program Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Ezan-ı Şerif’in okunması ile başladı.

Katılan misafirler iftarlarını açmasının ardından açılış konuşmaları için MÜSİAD Karaman Şube Müdürü Hüseyin Çölmek sahneye çıktı;

“MÜSİAD 34 Yıl önce 5 iş insanı tarafından kurulan, bugün ise 14 bin üyesi, 60 bine yakın firma sayısı, yurtiçi ve yurtdışı teşkilatlanması ile en aktif sivil toplum kuruluşunun başında gelmektedir.

Şimdi sizleri 2024-2025 MÜSİAD Tanıtım Videomuz ile baş başa bırakıyorum.”

MÜSİAD Tanıtım Videosu izlendikten sonra tekrar söz alan MÜSİAD Karaman Şube Müdürü Hüseyin ÇÖLMEK;

“Genel Başkanımızın canlı bağlantısı ile MÜSİAD Şubelerinde düzenlenen iftar programımıza katılım sağlayarak ramazan ayının birlikteliğini hep beraber yaşıyoruz. Bugün burada katılım sağlayan herkese şubemiz adına tekrardan teşekkür ediyorum.

Şimdi sizlere günün anlam ve önemine binaen Genel Başkanımız Mahmut Asmalı' nın video mesajını izlemeye davet ediyorum.”

MÜSİAD Genel Başkan Mahmut Asmalı‘ nın video mesajından sonra sahneye davet edilen MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Musa AKGÜL;

“Sayın Karaman İl Valimiz, Sayın Karaman Milletvekillerimiz, Sayın Siyasi İl Başkanlarımız, Sayın İl Müdürlerimiz, Bugün aramızda bulunmaktan mutluluk duyduğumuz çocuklarımız, Çok değerli MÜSİAD üyelerim, Basın Temsilcilerimiz, Hanımefendiler, Beyefendiler.

MÜSİAD Karaman İftar Programımıza Hepiniz Hoş geldiniz.

Başı rahmet, ortası marifet, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan ramazan ayının hepimize bereketli olmasını temenni ederim.

MÜSİAD,  yurtiçinde 84 şubede,  yurtdışında 82 ülkede toplamda 202 noktada 14 bin üyesi ile Türkiye’nin en aktif kuruluşlarından birisi olan MÜSİAD’ımız her alan da faaliyetlerine devam etmektedir.

Değerli misafirler ramazan bereket ayıdır paylaştıkça artan bu güzel ayda MÜSİAD Ailesi olarak birçok yardım kurumlarımıza destek olmaya çalışıyoruz.

Malumunuz Filistin olayı hepimizin içinde en büyük ve acı bir yaradır MÜSİAD olarak Gazzeli kardeşlerimize bu ramazan ayında da yardım en güzelini yapmaktayız… Geçtiğimiz hafta Mersin Limanından Gazze’ye toplamda 300 bin kolinin yer aldığı yardım gemisinin Genel Başkanımızın katılımları ile yolcu ettik. Ben bu vesile ile az çok demeden katkıda bulunun tüm MÜSİAD Üyelerimize teşekkür ediyorum.

Ben Fazla Sözlerimi Uzatmak İstemiyorum, Ramazan Ayı Bereket Ayı Dedik. Katılım Sağlayan Başta Sayın Karaman İl Valimiz Hüseyin Engin Sarıibrahim olmak üzere tüm haziruna ve aramızda bulunan geleceğimizin teminatları çocuklarımıza teşekkür eder saygılarımla” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Program misafirlerin hatıra fotoğrafı çekimleriyle son buldu.