İlk gün, Genel Merkez ve genel başkan yardımcısı ile sektör kurulu başkanları ile görüşmeler ve ziyaretler de bulunuldu. Firma ve şantiye gezilerinde bulunan heyet 2. Gün de ise VİZYONER 2023 e katılım sağladı.

MÜSİAD Vizyoner’23  “BİZ’İN GÜCÜ’’  temasıyla İstanbul Tim Show Center da büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Yoğun ilgi ile gerçekleşen Vizyoner23’ e birçok davetli katılım gösterdi.

Programa; Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve bir birinden değerli birçok konukların katıldığı program da Karaman MÜSİAD Başkanı Musa Akgül de konuşmacı panelist olarak katılım sağladı.

UNIQ Zone patentler özel oturum da söz alan Karaman MÜSİAD başkanı Musa Akgül katılımcılara Girişimcilik, Patentin Önemi ve Faydalı Model konu başlıkları ile Karaman tanıtımı ve yatırım fırsatları hakkında davetlilere detaylı sunumlar ve söyleşide bulundu.

Büyük bir İlgiyle gerçekleşen program sonrası açıklamalar da bulunan Musa Akgül: ‘’MÜSİAD ’ımızın iki yılda bir gerçekleştirdiği bu güzel programda bizlere de konuşma ve sunum hakkı verilmiş olması hem bizi hem Karaman MÜSİAD camiamızı çok sevindirmiştir. Bizlerde bu platformlarda ilimizi en güzel şekil de katılımcılara tanıtmanın gururunu yaşadık. Bu programlar sonrası ilimize bir çok kişiyi hem gezi, hem ticari, hem yatırımcı olmak üzere ziyarette bulunacaklarının sözünü aldık.

Ben tekrardan bize bu fırsatı veren Genel Başkanımız Mahmut Asmalı olmak üzere tüm MÜSİAD ailesine teşekkür ederim.’’ dedi.

Program gün boyu farklı oturumlar ile devam etti. Program sonunda konuşmacı davetlilere ve MÜSİAD başkanı Musa Akgül’e genel merkez tarafından plaket takdim edildi.

MÜSİAD Vizyoner 2023 ‘te Karaman Damga Vurgu Foto Galeri: MÜSİAD Vizyoner 2023 ‘te Karaman Damga Vurgu