Nadir Otel Hizmet Kalitesini Dört Yıldızla Tescilledi Foto Galeri: Nadir Otel Hizmet Kalitesini Dört Yıldızla Tescilledi
Yapılan ek yatırımlarla 2023 Ağustos ayı itibariyle dört yıldız konforunu Karamanlılarla buluşturan Nadir Otel yetkilileri basın mensupları ile bir araya geldi.

Otelde düzenledikleri toplantıda otel hakkında bilgiler veren Otel İşletmecisi Serkan Nas daha sonra basın mensuplarına oteli gezdirdi.

Alanında uzman bir ekiple kaliteden ödün vermeden hizmet ettiklerini belirten Nas; “4 yıldız belgesi ile dünya standartlarındaki hizmet kalitemizi Ağustos ayı itibariyle taçlandırmış olduk. Şehrin merkezinde hem iç dizaynı hem de sunduğu hizmetle kalitesini ortaya koyan işletmemiz -2,+4 olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. 60 odalı 150 yatak kapasiteli otelimizde standart oda, engelsiz kullanıma uygun oda ve süit odalarımız, açık büfe kahvaltımızla aile sıcaklığını buluşturduk. Otelimiz, konaklayan misafirlerimizin yanı sıra dışarıdan gelen ziyaretçilere de açık olan bir mutfağa sahiptir. Müşterilerimizin yanı sıra hemşerilerimize otelimizde hafta içi 10, hafta sonu saat 11'e kadar açık büfe veya serpme kahvaltı seçenekleri sunulmaktadır. Misafirlerimize spor yapma ve sağlıklı yaşam tarzlarını sürdürme imkânı sunan fitness salonumuzun bulunduğu katta yer alan Türk hamamıyla misafirlerimize rahatlatıcı ve geleneksel bir hamam deneyimi yaşatıyoruz. Seminerler ve etkinlikler için dizayn ettiğimiz 100 kişi kapasiteli toplantı odamızda yapılacak her türlü organizasyonlarda konfor ve kaliteli hizmet bir arada sunuyoruz.” dedi.