NBBTC Holding 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi Toplantısı Gerçekleştirildi Foto Galeri: NBBTC Holding 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi Toplantısı Gerçekleştirildi

NBBTC Holding 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi Toplantısı 2-3 Aralık 2023 tarihinde Ankara Anadolu Hotels Esenboğa'da gerçekleştirildi.

NBBTC Holding'in Ülkemizin Ekonomi ve Kalkınma Modellerinin tanıtıldığı 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi Toplantısının İlk günü, yurt dışından gelen NBBTC ekiplerinin ve yabancı yatırımcıların yanısıra, yurt içinden de Bölge Müfettişleri, 81 İl Teşkilat Başkanları ile NBBTC Yönetim kadrosunun geniş katılımıyla Ankara Anadolu Hotels de yapıldı.

NBBTC 1.EKONOMİ KALKINMA KONSEYİ -1.GÜN-

Kardeş ülke Güney Kore'den , NBBTC Kıdemli Başkan Yardımcısı Park Chi Joon ve Kore ekibi ile Kore'nin Hologram Teknolojisindeki dev firması INNOVEX Başkanı Gyun CHAE ve Kore'nin lider Çanta ve Valiz üreticisi KİKO'nun Başkanı ile Genel Müdürü katılım sağladılar.

NBBTC Kıdemli Başkan Yardımcısı Park Chi JOON ve NBBTC Kore ekibi,Innovex Ceo'su Gyun CHAE,KİKO Başkanı ve KİKO Genel Müdürü ile Bünyamin BULAK NBBTC Ankara Genel Merkezinde Toplantıya katılım sağlayanlar arasında,,NBBTC Hukuk Grubu Başkanı Av.M.Şerif FELEKOĞLU,NBBTC Stratejik Yatırımlar Başkanı Muhammet ÇİFTÇİ,Kaya & Partner Hukuki Danışmanlık kurucusu Av.Vahit KAYA,Yönetim Kurulu üyesi Zülfigar YOLCU ile NBBTC Türkiye Başkanı Engin MÜFTÜOĞLU bulunuyordu. NBBTC Holding Kurucusu Başkan Dr.Necati BULAK yaptığı açılış konuşmasından sonra, NBBTC'nin 101 Manifestosunun 21 MEGA projeleri hakkında detaylı açıklamalar yaptı.

Başkan Necati BULAK yaptığı konuşmalarda ağırlıklı olarak, Sözleşmeli Çiftçi Modeli,Ticaret Kenti Projesi,TarımCoin Projesi, MarkaBank ile Dünya Üniversiteler Birliği başlıklarında detaylı ve faydalı açıklamalarda bulundu. Söz isteyen bazı İl başkanları ve Müfettişler, projeler hakkında kısa sunumlar yaptılar.

Toplantının ilk günü, Müfettiş ve İl Teşkilat Başkanlarının mazbatalarının dağıtılmasıyla son buldu.

NNBTC ile KİKO Türkiye'ye yatırım konusunda anlaşma imzaladılar

Ankara Anadolu Hotels'de gerçekleşen NBBTC Holding'in 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi toplantısında NBB TC , Kore'nin lider Çanta ve Valiz üreticisi firması ile yatırım mutabakatına imza attılar. 

NBBTC Holding'in 2-3 Aralık tarihlerinde düzenlediği, Ülkemizin Ekonomi ve Kalkınma Modellerinin tanıtıldığı 1.EKONOMİ KALKINMA KONSEYİ Toplantısına G.Kore'den katılım sağlayan Kore'nin Çanta ve Valiz lideri KİKO Ceo'su ve KİKO'nun Genel Müdürü ile Kore,Türkiye ve Afrika'da yatırımlar yapmak üzere imza attılar. KİKO, Çanta ve Valiz sektöründeki satışlarını her geçen gün arttırıyor..Sadece İnternet üzerinden aylık 2 Milyon Euro satış gerçekleştiriyor. KİKO Yurt dışındaki ilk fabrikasını NBBTC ile birlikte Türkiye Diyarbakır'da kurmayı planlıyor.

KİKO YAPTIĞI ÜRÜNLERLE DİKKAT ÇEKİYOR

Çanta ve Valizlerinin çok kaliteli olması dışında yolculuklarda insanların çok gereksinim duydukları TELEFON ŞARJ probleminide kendi geliştirdikleri teknolji ile çözmüş bulunmaktalar. Valizlere monte edilmiş USB girişleri sayesinde yolcular seyahatleri sırasında Telefon,Tablet ve Laptop şarjlarını valizlerindeki sabit USB lerden halledebiliyorlar. Ekim ayında NBBTC Holding Başkanı Dr.Necati BULAK ve Kıdemli Başkan yardımcısı Park Chi JOON bugün G.Kore'deki çözüm ortağı oldukları, Kore'nin lider Çanta ve Valiz üreticisi KİKO'yu ziyaret etmişlerdi. .Kore Milli takımının da tercihi KİKO'dan yana oldu. KİKO'nun videolarını YouTube sayfasından izleyebilirsiniz..