Millî Görüş'ün Belediye Başkanı Fakirin Çuvalını Taşımaktan Şeref Duyar" Foto Galeri: Millî Görüş'ün Belediye Başkanı Fakirin Çuvalını Taşımaktan Şeref Duyar"

Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Mustafa Sarı, İl sorumlusu Eşref Yekdeş, Karaman İl Başkanı Ahmet Taşkıran, Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Durdu Elif Çeliktaş, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Murat Özkan, ilçe ve belde belediye başkan adayları, ilçe ve belde teşkilat başkanları partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

        Yeniden Refah Partisi Karaman Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Murat Özkan, seçimlerden başarı ile çıkacaklarına inançlarının tam olduğunu söyledi.

        Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Ahmet Taşkıran, Karaman’ın değişim istediğini belirterek, 31 Mart’ta Karaman’ı Milli Görüş belediyeciliği ile buluşturacaklarını kaydetti. Taşkıran, “SKM açılışı gösteriyor ki Karaman değişim istiyor, bu coşku ve bu izdiham Karaman Milli Görüş belediyeciliğini istiyor, bu ilginiz ahlaklı belediyeciliğin ayak sesleri. Bugün burada Yeniden Refah Partimize güçlü bir nefes ve ses verdiniz” dedi.

Yeniden Refah Partisi karaman İl sorumlusu Eşref YEKDEŞ yaptığı selamlama konuşmasında Karaman’ın Milli Görüşçü belediyeyle kazanmanın zamanı geldiğini belitti.

Belediye başkanı olması halinde birlik içerisinde sorunları şeffaf yönetim anlayışı ile çözeceklerini söyleyen Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Durdu Elif ÇELİKTAŞ, “Belediye yollar, dönüşüm bunların hepsini biliyorsunuz biz bunların hepsine vakıfız. Biz 64 tane projemiz var hepsi hazır ve geliyoruz.

Ahlaklı bir şekilde birlik ve beraberlik içinde yapacağız bunları sadece şunu söylüyoruz saltanata son, hırsızlığa son halkın yeri şeffaf yönetim istediğiniz şekilde emrinizdeki yönetim. Siz emredeceksiniz biz yapacağız var mı daha lafın ötesi. Belediye sizin emrinizde olacak ne emrediyorsanız Karaman’ımıza birlik beraberlik huzur içinde onların hepsini vücuda getireceğiz” şeklinde konuştu.

Geçmişten örnekler veren Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Mustafa Sarı şunları söyledi.

Sevgili Karamanlı hemşerilerimiz, “Halka hizmet, hakka hizmettir” düsturuyla yıllar önce ortaya koyduğumuz siyaset anlayışımız, en zor günlerinde Türkiye’ye refah ve huzur kapılarını araladı. Milletimizin istiklal ve istikbali için yarım asırdan uzun zamandır sürdürdüğümüz bu yürüyüş, bugün inanmış kadrolarımızla devam ediyor. En zor zamanlarda sorumluluk üstlenen, milletini canından aziz bilen kadrolarımız, tarihi bir dönemeçte yeniden refah için ayağa kalktı.” dedi.

Konuşmalarda sonra Yeniden Refah Partisi Karaman Seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı. Katılanlara lokma ve meyve suyu ikramı oldu.