Ak Parti Milletvekillerinden Bakan Yılmaz’a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı ziyaret etti.Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı...

banner491
Ak Parti Milletvekillerinden Bakan Yılmaz’a Ziyaret
banner567
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette AK Parti Milletvekilleri Nevşehir ile ilgili sürdürülen ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi beklenen projeler hakkında Bakan Yılmaz’a bilgiler verdi.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada: “Nevşehir Milletvekili arkadaşlarımız ve Nevşehir Belediye Başkanımız Hasan Ünver ile birlikte Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz’ı ziyaret ederek Nevşehir’i ilgilendiren projelerle ilgili bir toplantı gerçekleştirdik. Çok sayıda projeye ilişkin verimli bir toplantı oldu. Sayın Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz Nevşehir’in büyük projelerine destek vermeye devam ediyor. Neticelerinin ilimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535