banner629

Yılmaz: “Ilıca’da tek renk bina uygulaması yapacağız”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa’ya bağlı Ilıca Mahallesi’ne müjde vererek binaları ısı yalıtımlı şekilde tek renk boyayarak estetik görünümlü bir bölge haline getireceklerini açıkladı.Bir yıl içerisinde...

banner491
Yılmaz: “Ilıca’da tek renk bina uygulaması yapacağız”
banner567

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa’ya bağlı Ilıca Mahallesi’ne müjde vererek binaları ısı yalıtımlı şekilde tek renk boyayarak estetik görünümlü bir bölge haline getireceklerini açıkladı.

Bir yıl içerisinde termal kaplıca ve 4 yıldızlı otel inşaatının bitmesiyle turizm açısından Ilıca Mahallesi’nin hareketli bir yaşam merkezi olacağını belirten Başkan Enver Yılmaz, “Bir yıl sonra burada muhteşem görünümlü bir otel ve kaplıca yapıldıktan sonra buraya yurt içerisinden gelecek olan insanlar bu kaplıca güzel de çevresinde binaların görünümü hiç hoş değil demezler mi. Ben Ilıcalılara bir müjde vereyim. Bu termal otel tesislerinin dış görünüşünü dikkate almak kaydıyla Ilıca’nın girişinden çıkışına kadar ana cadde boyundaki binaların yalıtım ve boyasını biz yapalım diyorum. Böylelikle hem otelle birlikte hem de dış görüntüsü ile daha güzel daha yaşanılabilir tek elden çıkmış disipline edilmiş güzel bir belde olsun. Çünkü burası bizim değerimiz. Ben inanıyorum ki burası kaplıcanın bitirilmesi ile bizim de çalışmalarımızla sadece yazın değil kış döneminde de büyük ilgi görecektir” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner654

banner653

banner612

banner658

banner590