“Oyun Temelli Destek Eğitim Programı” Tamamlandı Foto Galeri: “Oyun Temelli Destek Eğitim Programı” Tamamlandı

Felaketin ardından Karaman’a gelen depremzede ailelerin çocuklarına yönelik 17 Şubat’ta başlayan programa Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları da destek verdi. 

Rektör Gavgalı’dan öğretim elemanlarına teşekkür belgesi

Depremden etkilenerek Karaman’a gelen okul öncesi dönemdeki çocuklara Karaman Şehit Durmuş Ali Uzun İlkokulu’nda eğitim desteği veren KMÜ öğretim elemanları ve gönüllü öğrenciler projenin tamamlanmasının ardından Rektör Prof. Dr. Mehmet Gavgalı’yı makamında ziyaret etti.

KMÜ Rektör Yardımcısı ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Münir Oktay’ın da yer aldığı ziyarette Rektör Gavgalı, projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen öğretim elemanları ile öğrencilere teşekkür belgelerini verdi. 

Rektör Gavgalı “Üniversitemiz bünyesinde yer alan akademik birimlerimiz depremden etkilenen çocuklarımız için bu zamana kadar pek çok etkinlik düzenledi. Geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımızın depremin olumsuz etkilerini biran önce üzerlerinden atmaları ve gelişimleri için Eğitim Fakültemiz tarafından düzenlenen ‘Oyun Temelli Destek Eğitim Programı’ da bu faaliyetlerden biridir. Projede emeği geçen tüm hocalarımızı ve gönüllü öğrencilerimizi yürekten kutluyor, her birine ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.