Özel Öğrencilerden Özel Yılsonu Sergisi Foto Galeri: Özel Öğrencilerden Özel Yılsonu Sergisi

Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında açılışı yapılan sergiye İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan, Ticaret İl Müdürü Adem Özcan, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Kılınç, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Özel öğrencilerin yıl boyunca yapmış oldukları el sanatları, takı tasarım eserleri ile “Tarım Engel Tanımaz" projesi kapsamında yetiştirilen ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Yapılan tüm ürünleri tek tek inceleyen İl Müdürü Mehmet Çalışkan, serginin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrenciler ile sergiye katkıda bulunan Karaman Belediyesine teşekkür etti.

Mehmet Çalışkan, “Yapılan çalışmalar ile ilgili emek harcayan öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Karaman’da bulunan özel eğitim okullarımızda öğrenim gören özel eğitim öğrencilerimizin fırsat verildiğinde neler yapabileceklerinin yılsonu sergisinde görüyor ve şahitlik ediyoruz. Bu anlamda öğrencilerimize rehberlik eden öğretmenlerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah yapılan çalışmalar artarak devam eder.” dedi.