Özgür Mühendislik Hizmete Açıldı Foto Galeri: Özgür Mühendislik Hizmete Açıldı
Şeyh Edebali Mah. Yavuz Selim Bulvarı No: 233/A adresinde hizmete giren Özgür Mühendislik Şirketinin yeni işyerinin açılışı yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Kurdele kesiminden önce selamlama konuşması yapan firma sahibi Özgür Erkarakoç, “2015 yılında başlayan doğalgaz ve asansör sektörüne girişimiz bu yıllara kadar devam etmiştir. Yeni yerimizde yeni müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla buradayız” dedi.

MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Musa Akgül konuşmasında, “Özgür Bey’in kendinse çok teşekkür ediyoruz, kendisini sürekli şekilde yeniliyor çok azimli kendisi. İnşallah onu yurtdışına taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Karaman Ticaret İl Müdürü Adem Özcan ise konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Karaman’ımıza hayırlı olur, güzel hizmetlerde vesile olur İnşallah. Burada bulunmaktan ve bir üretime şahitlik etmekten çok mutlu olduk.”

AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser de, “İşletme sahibi kıymetli arkadaşımızı tebrik ediyorum. Karaman’a çok büyük katkı sağlayacak hizmetler edeceğine inanıyorum. Allah, yolunu bahtını açık etsin. Bize düşen bir şey olursa bizde yanında her zaman olacağız” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından edilen dualarla kurdele kesimine geçildi. Kurdele kesiminin ardından katılımcılar firma sahibi Erkarakoç ile birlikte işletmeyi gezerek bilgiler aldılar.

Açılış törenine AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, AK Parti Karaman İl Başkanı Av. Murat Öztürk, Ticaret İl Müdürü Adem Özcan, MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Musa Akgül ve çok sayıda davetli katıldı.