Polis Emeklileri Derneğinden Anlamlı Kahvaltı Foto Galeri: Polis Emeklileri Derneğinden Anlamlı Kahvaltı
Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Karaman Şube Başkanlığı tarafından Polis Şehit Aileleri, Gaziler ve Emektar polisler Polisevinde kahvaltı programı düzenlendi.

Düzenlenen programa, Karaman İl Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Kıdemli Albay Tuncay Caferoğlu, Yunus Emre Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, Sivil Toplum ve İlişkiler İl Müdürü Metin Yiğit, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Karaman Şube Başkanı Behiç Baş, dernek üyeleri ve aileleri katıldı.

Programda selamla konuşmasına dua ile başlayan Kamu Yararına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Karaman Şube Başkanı Hüsamettin Yıldırım, Dernek ve çalışmalar hakkında bilgi aktardı.

Derneğin Türkiye genelinde 55 şubesinin olduğunu ve emektar polislerin iyi ve kötü gününde yanlarında olduklarını ifade eden Yıldırım konuşmasının devamında, çocukları ve torunlarıyla ilgili olmaya devam edeceklerini, etkinliklerin devam edeceğini, bugün yapılan etkinlikte gerçek amaçlarının Şehit ailelerini, Gazileri, Emektar Polisleri ve torunlarını aynı fotoğraf karesinde bir araya getirmek olduğunu belirterek bunun milli ve manevi çerçevede gerçekleştiğini, emeği geçen ve katılım sağlayan herkese teşekkür etti.

Program çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Öte yandan düzenlenen programa ise üst düzey protokol üyelerinin katılmaması katılımcılar tarafından üzüntüyle karşılandı.