Başbakan Davutoğlu Gaziantep’te (1)

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye’nin ihracatı yaklaşık dört misli büyüdü ama Gaziantep’in ihracatı 11 kat arttı" dedi.Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Gaziantep 5. İl Olağan Kongresi’ne katıldı. Başbakan Davutoğlu’na partililer...

banner491
Başbakan Davutoğlu Gaziantep’te (1)
banner567
Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Türkiye’nin ihracatı yaklaşık dört misli büyüdü ama Gaziantep’in ihracatı 11 kat arttı" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Gaziantep 5. İl Olağan Kongresi’ne katıldı. Başbakan Davutoğlu’na partililer büyük sevgi gösterinde bulundu. Kongrede konuşan Başbakan Davutoğlu, “Gaziantep’in baş veren, baş eğmeyen, Şahinbey, Karayılan’a selam olsun, her toprağına her zerresine, kurtuluşun, gazi şehrine selam olsun, baş verdi, baş eğemedi, 6 bin 300 şehit verdi. Bizim bütün Türkiye’de özellikle Gaziantep’te duymak istediğimiz görmek istediğimiz irade budur. Her zaman sizlerle birlikte olacağız. Türkiye’nin ihracatı yaklaşık dört misli büyüdü ama Gaziantep’in ihracatı 11 kat arttı. Bizde Gaziantep’te daha güzel hizmetler ortaya koyacağız. Filistin davasını en iyi sen anlarsın dün Konya’dan Filistin davasına sahip çıktı şimdi Gaziantep’ten gençlik haykırıyor kim ne yaparsa yapsın Filistin yanındayız. Her zaman mazlumların yanında durmaya devam edeceğiz. Hatay’da şunu dedim inşallah Amanos tüneli tamamlanacak. Gaziantep ile İskenderun arası 90 dakika daha kısalacak. Konya ile Gaziantep hızlı tren ile bağlanacak. Gaziantep sanayi ilim ve irfan merkezi olacak. Gaziantep her türlü hizmeti hak ediyor. Kim ne tuzak kurarsa kursun Allah’ın izni ile bir daha bu topraklarda yabancılar ve onların işbirlikçilerinin oyunları başarılı olamayacak. 2015 Haziran’da bir rekor kırmaya hazır mısınız? Yeni bir destan yazmaya hazır mısınız?” dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535