banner629

Nurdağı’nda doğal gaz hedefi gerçekleştirildi

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, 2017 sonbaharında ilçeye doğal gaz getirme hedefini gerçekleştirdiklerini söyledi.Belediye Başkanı Yıldırır, en büyük hedefinin ilçeye doğal gazı getirmek olduğunu belirterek, hedefi gerçekleştirdiklerini...

banner491
Nurdağı’nda doğal gaz hedefi gerçekleştirildi
banner567

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, 2017 sonbaharında ilçeye doğal gaz getirme hedefini gerçekleştirdiklerini söyledi.

Belediye Başkanı Yıldırır, en büyük hedefinin ilçeye doğal gazı getirmek olduğunu belirterek, hedefi gerçekleştirdiklerini açıkladı. Yıldırır, Esenyurt Mahallesindeki Gazdaş’ın çalışmaları yerinde inceleyerek, GAZDAŞ yetkililerinden bilgi aldı. Doğal gazı ilçe merkezindeki her noktaya ulaştırılacağını belirten Yıldırır, "Bu çalışmalar en kısa sürede bitecek. Yaklaşık bir aylık zaman diliminde ilçemizde ilçemizdeki bir çok evde doğal gaz yanmaya başladı. İnşallah 2018 yılı içinde Nurdağı İlçemizin tamamına doğal gaz verilecek. Doğal gaz ile ilçemiz kömürden de kurtulmuş olacaktır. En büyük hedefim ilçeye doğal gaz getirmekti. Bu hedefe de ulaştık" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner654

banner653

banner612

banner590